Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lojalitás miért számít...

A lojalitás miért számít pozitív tulajdonságnak?

Figyelt kérdés

Lojálisnak kéne lennem a céghez, ahol dolgozom? Bárki szidja a cégemet, akkor hősiesen álljak ki és védjem meg, miközben tudom, hogy silány minőséget gyártanak? Súgjam be a munkatársaimat, ha fikázzák a főnököt?


Vagy az egy pozitív dolognak számít, hogy akkor is együtt maradok a párommal, ha folyton csak veszekszünk? Vagy, egy rokonomtól soha semmilyen szeretetet nem kaptam, de azért menjek el minden héten meglátogatni és segítsek neki?


Ezeket miért gondolja sok (főleg konzervatív) ember pozitív, követendő dolgoknak?



2019. jan. 18. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ahhoz légy lojális, amit, akit igazán szeretsz!
2019. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Amiket felsorolsz, nálam az már nem fér bele a loyalitásba, ez már az elvakult hülyesêg.
2019. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogalom zavarban szenvedsz. A lojalitás önmagában pozitív fogalom, DE értelmes emberek nem szokták ráhúzni negatív helyzetekre, amire nem illik a jellemzés.


Az általad felsorolt helyzetekben nem neveznélek lojálisnak, inkább talpnyalónak, meg kapcsolatfüggőnek.

2019. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az exem titkolozott nem csalt meg csak ő neki is meg volt a kis magánszférája.Egyszer elém rakta a telefont hogy nézzem meg nyugodtan de nem tettem meg VALAHOGY akkor bíztam benne. Na volt egy szuper jó nő az exem esete volt vékony csinos stb egyszer ráirt de mondta hogy csak haverok meg a csajnak volt akkor pasija de az exem fb-on írt neki szépeket. Aztán szakított a csaj a hapsival erre felhivta a páromat megkérdeztem hogy kivel beszélt erre azt mondta hogy az egyik munkatársával erre megnéztem és a csaj hívta. Aztán majdnem külön lettünk.
2019. jan. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hoppsz nem ide akartam írni. :D
2019. jan. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!