Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy millióm de nem tudom...

Van egy millióm de nem tudom mire költsem olyan kevés, mit tennél?

Figyelt kérdés

Két év munka kellett ahhoz, hogy félre tudjak tenni ennyit. Hozzáteszem, hogy nagyon ganaj munkám volt 1,5 évig és alig tudtam félre tenni.


Most csinálom a jogosítvány már 220ezrembe van ez is 😫


És vagy az van veszek egy autót 1.000.000Ft alatt vagy a házra költöm, kell egy új kazán, fürdőszobát felújítani meg úgy sokminden.



Vagy egy kerékpár boltot akarok nyitni, de ahhoz meg elengedhetlen lenne egy autó amivel a cuccokat hozom.


Kezdetben cuccokat árulnák kevés bringával.



Vagy menjek ki külföldre dolgozni?


Hitet nem akarok felvenni.



2019. jan. 19. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Menj ki külföldre dolgozni, szedj össze egy csomó pénzt, dolgozz kb 3-4 évig, addig legalább eldöntöd, hogy mit is szeretnél valójában.
2019. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Költs a felújításra, a maradékot pedig tedd el és vegyél autót később. 1 millió bolt nyitásához még kevés.
2019. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem itt ráznám a rongyot, hanem szépen, csendben gyűjtenék tovább, hogy megvalósíthassam tervemet!
2019. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egymillió forintot ne akarj elkölteni, annyi tartalék mindig kell. Bármikor jöhet egy váratlan esemény az életedben, amikor szükséged lesz rá.
2019. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés. Ha annyira trapa a kazán, meg a fürdőszoba, akkor inkább először arra. Gázkazán? Mert mire beszerelik, kémény, stb., az kb. be is takarja a keretedet. Biciklibolton még most ne gondolkodj, mert hitel nélkül édeskevés az 1 milla.
2019. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!