Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ébredek fáradtan,...

Miért ébredek fáradtan, amikor meztelenül alszom?

Figyelt kérdés
Szeretek meztelenül aludni. Viszont ritkán szoktam (havonta 1-2 alkalom), mert amikor így alszok, fáradtan ébredek reggel. A kérdésem az lenne, miért lehet ez?

2019. jan. 19. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég fura összefüggés... 😂
2019. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Fázol, és nem is alszol jól.
2019. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert fázol. A bőrerek összehúzódnak és mivel a bőrerek és az agyi erek keringése szoros kapcsolatban van egymással, ezért az agynak nem csökken a vérellátása olyan szintre, amikor bekövetkezne a mély alvás. Nem véletlen, hogy vannak, akik csak zokniban képesek jól aludni ill. a pihentető alvás csak betakarózott állapotban lehetséges, amikor kellően kitágult állapotban vannak a bőrerek.
2019. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Rád telepedik egy démon, aki szívja az energiát. Pizsiben ezt nem tudja csinálni. Égess fehérgyertyát.
2019. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom...


Csak a 24-26 fok közötti pokolmeleg lakásokra tudok asszociálni...


Én egy szál pólóban alszom, mert a takaró érzése kell, de pokol van nálam.

Sok szellőztetéssel le tudom vinni 23-23,5 körülre alvás előtt (de ha csak bukóra nyitom, akkor nem hűl szinte semennyit), de miután becsuktam, perceken belül visszamelegszik, reggelre meg közel 25 (lezárt radiátorokkal) és dögmelegem van, kb vetődök az ablak kilincséig ébredés után.



Szóval én fordítva gondolnám ezt az összefüggést, tehát nem tudom.

2019. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!