Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez baj?

Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés
Én 100% megvetem az összes öngyilkost, és semmi együttérzésem nincs. Mert minek adja fel? Nekem hányszor könnyebb lett volna vonat elé lépni, de nem adom fel, amíg dobog a szívem. Ők meg általában hatalmas hülyeségek miatt ölik meg magukat.

2019. jan. 20. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem baj, jogod van a véleményedhez.


Másoknak meg ahhoz, hogy eldöntsék, akarnak-e élni. Semmi közöd hozzá.

2019. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
64%

#1: +1.

Rengeteg embernek nem tanítottak jó kríziskezelési stratégiákat, maguktól nem volt kellő intelligenciájuk vagy nem adódott megfelelő lehetőség ilyen tanulására más példáján. Ők azt a feszültséget csak így tudták megoldani. Az élet nagyon nagy részben szerencsén is múlik.

2019. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem megvetheted, ez a te véleményed. Beleszólni persze nem szólhatsz bele, hogy ki mit tesz a saját életével, főleg hogy semmit nem éltél meg abból amit ő megélt, szóval viszonyítási alapod nagyon nincs, hiába mondod, hogy "jaj hát én nem tenném meg nekem sokkal rosszabb életem van és simán megtehettem volna", mihez viszonyítod? Talán minden egyes öngyilkos életét megélted volna és tudnád, milyen nekik vagy mi?


Néhány ember úgy megérdemelné, hogy valami harmadik világbeli országba szülessenek és megismerjék az élő poklot, akkor talán érne valamit is a véleményük, de még akkor se olyan sokat, mert nem mindig ugyanazt érzi két ember még ha azonos szituációban vannak akkor sem.


"Ők meg általában hatalmas hülyeségek miatt ölik meg magukat"

lol

Ez így nevetséges bocsi xDDD Látszik, hogy azt se tudod miről beszélsz de mindegy. Mint mondtam, véleményed lehet, véleménye bárkinek lehet, még akkor is ha teljesen alaptalan és a hasára ütve találta ki illetve semmi értelme.

2019. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd,ha átèlted lelkileg,azt,amit ők...akkor máskènt gondolkodsz.

Lehet Neked is volt nehèz,de nekik 1000szer nehezebb.

"Ne ìtèlj,hogy ne ìtèltessenek."


Egyèbkènt meg azt nem tudom megèrteni,mit fáj másnak,ha valaki nem akar èlni 😄

2019. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vannak lelkileg erős és gyenge emberek. Te akkor az erősek közé tartozol. A gyenge emberek lesznek öngyilkosok, akik nem látják a kiutat, nem találnak megoldást a problémáikra, inkább feladják. Valamilyen szinten meg tudom érteni őket és iszonyatosan sajnálom, hogy nagy fájdalmakon kellett keresztülmenniük. Ez az ő életük, ő döntésük, ne ítéld el őket.
2019. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!