Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, hogy a saját...

Velem van a baj, hogy a saját korosztályommal nem találom meg a közös hangot?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,és egyszerűen annyira elutasítóak,hogy nem tudok beilleszkedni közéjük,sose tudtam. Az idősebb korosztállyal(20-25) pedig tök jól eldumálgatok,és ők sem értik,hogy mi lehet a baj velem. Tényleg velem lehet a gond,vagy csak érettebb vagyok?
2019. jan. 20. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van.
2019. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyugi, nem veled van a baj, csak érettebb vagy a korodnál. Én is szívesebben beszélgetek huszonpár évesekkel, mert őket nem csak a buli és a pia érdekli. Ettől függetlenül van sok tizenéves barátom is, de az idősebbekkel könnyebben megtalálom a közös hangot.
2019. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlen érettebbnek lenned ahhoz hogy ne tudj kijönni az osztálytársaiddal.Lehet hogy egyszerűen olyan a közösség ahol más se érezné jól magát,vagy egyszerűen nem vagy szimpatikus nekik.Nekem mindig sikerült legalább 1 emberrel jóban lennem a többiekkel pedig passzív maradni,nem azt mondom hogy erőltesd magad valakire ,de tényleg nincs senki az osztályodban aki ugyanúgy érez mint te?Esetleg más osztályokban?

Nem nagyon ismerlek ezért nem tudom hogy jogos e a részükről a kirekesztés.Ha mások azt mondják hogy teljesen okés vagy akkor meg végképp nem tudom.

2019. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!