Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell Andy Vajna halálán...

Miért kell Andy Vajna halálán viccelődni?

Figyelt kérdés

Most olvastam a facebookon, hogy meghalt Andy Vajna. Ezzel kapcsolatos posztokkal van tele az oldal. Alatta meg rengetegen írnak olyanokat, hogy "na végre valami jó hír", "éjjel meg is virrasztom a k***rva anyját neki" stb. Vannak durvábbak is. Rengeteg nevetős és szívcskés hangulatjel.

Én ezt komolyan nem értem. Oké, hogy sokan nem szerették de néhány ember megnyilvulása nagyon megdöbbentő. Miért kell ezt csinálni? Mi olyan vicces azon ha meghal valaki?


2019. jan. 20. 13:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Iligyek, te is iligy vagy.
2019. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Pont most olvastam én is, és a kommenteket is. Gusztustalan emberek vannak, de komolyan. Akkor ott vannak azok, akik a felesègét víg özvegynek nevezik. Szerintem meg undorító az emberek reakciója.
2019. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2: Igen, nagyon durva ami megy. Én nem követtem sem az ő, sem a felesége ügyeit, szóval nem védeni akarom. Csak az döbbent meg, hogy milyen mocskos szavakkal örülnek az emberek valaki más halálának. Undorító.
2019. jan. 20. 13:38
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

Én sem követtem, ha volt rá időm, akkor elolvastam a híreket, róluk.

Nem értem az embereket. Szerintem egyébként aki ilyen gyalázkodó, az általában kattos, vagy meg van keseredve és azt hiszi, ettől jobban érzi magát..

2019. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

Az öreg a fideszhez adta a nevét.

Valamint pofátlanul fiatal felesége volt.


Külön-külön is elég utálatra, irígységre ad lehetőséget.

2019. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Egy ember attól hogy meghal, nem lesz isten, ezt már valahol Romaban 1800 éve letisztaztak.

És ahogyan a halalhirre reagálnak az emberek, az az embert minősíti.

Pl. Hitlerrel mennyi vicc van... De kérem szépen, már meghalt!

Értitek? Nyilván aki olyan módon kommunikálja le a gondolatait, mint az iskolázatlan pár nélküli lyukas zokni, az az adott egyént is minősíti.

De ha meghalsz, és így vélekednek rólad, akkor ott nagyobb probléma is van, mint egy két csúnya szó.

2019. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Én azt nem értem, hogy miért kell ezzel egyáltalán fogalkozni. Úgy Vajna halálával, mint azzal, hogy ki miből csinál viccet :)
2019. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

Aki életében nem volt jó ember, halála után sem lesz az. Álszent dolog, hogy halottról jót, vagy semmit.

Van, akiről nem lehet jót.

Nem kell gyászolni, aki nem méltó rá.

2019. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én sem azt mondtam, hogy gyászolni kell. Én sem gyászolom, hiszen nem igazán ismertem. De minősíthetetlen hangnemben irogatni ilyen témában elég gusztustalan. Nagyon szomorú, hogy egyes embereknek ennyi az értelmi szintje. Ez minden témára igaz. Itt az oldalon is látszik, folyton a rosszindulat van, egymás alázása, rugjunk bele a másikba hiába rosszul van, gúnyoljuk ki, ha meghal röhögjünk egy jót.
2019. jan. 20. 14:14
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
Akkor ez most nemzeti fideszes gyásznap?
2019. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!