Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagyok elkésve?

Mennyire vagyok elkésve?

Figyelt kérdés

23 leszek nemsokara. Az egyetemmel semennyire nem haladok, jóval később is kezdtem. Dolgoztam eddig a kereskedelemben főleg, most elkezdtem építőipari okj-t de lassan haladok mert normális szakembert találni nagyon nehéz.


Arra gondoltam ott hagyom a gazdálkodás menedzsmentet mert teljesen büfé és elmegyek építészmérnök szakra.


Nem vagyok későn vele? Levelezőn meg tudom csinálni? Nagyon rosszul éreznem magam 23 évesen kezdő hallgatóként.


Ti mit tanacsoltok. Nagyon össze vagyok zavarodva hogy ennyi idősen nem tartok sehol és nincsenek komoly terveim..


2019. jan. 20. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy elkésve.
2019. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41 vagyok, szeptemberben újra suliba megyek
2019. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok, most fogok jelentkezni egyetemre.

Nem mindenki találja meg rögtön az útját, van, akinek előtte le kell futnia pár "felesleges" kört.

2019. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23 évesen még nem vagy elkésve. De készülj fel rá, az építészmérnöki nem lesz egy sétagalopp.
2019. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!