Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy hasonló...

Mit tegyek, hogy hasonló dolgok ne érintsenek mélyen és ne indukáljanak bennem önsajnálatot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok évig mindig segítettem embereknek, volt akinek több napon-éjszakán át oldottam meg a problémáját. Felhívtak és gyorsan elhadarták ami kellett, csak akkor hívtak, ha kellett valami, találkozásra is csak akkor értek rá, egyébként azt mondták: nem érnek rá.

Mikor kórházba kerültem, tudták, mennyire tartok az egésztől (altatás, műtét), nem jött érdeklődés hogylétem felől.

Sok évig segítettem, ha én kértem segítséget problémám megoldása érdekében, jött a "nem 'tom", ill. ha mégegyszer kellett segítség akkor a "mittomén hognan tudjam, nem vagyok én atyaúristen hogy mindenki problémáját megoldjam".

Úgy gondolom, valamiért-valahogy szolgává tettem magam és soha nem volt egyetlen igaz barátom se.

Lehet nem is izgatna sokakat, ha pl. eltűnnék ebből a világból.

Nem tudom, miként lehet igazi barátokat találni és nem érdek-embereket, akik kihasználnak, majd, ha már nincs rám szükségük, egyszerűen otthagynak és önmaguktól soha nem keresnek.

Különösen azt nem tudom elfelejteni, hogy annyira sem érdeklődtek, hogy keressenek, mikor kórházban voltam.



2019. jan. 20. 16:23
 1/2 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2019. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Harmincon jóval túl, de egész életemet végigkísérték az ilyen jelenségek.
2019. jan. 22. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!