Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon gáz ha nem...

Szerintetek nagyon gáz ha nem vagyok képes barátkozni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat en se vagyok kepes, de oszinten szolva nem erdekel, szeretek egyedul lenni.
2019. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Az emberek kategóriában naponta jön 50 ilyen kérdés, hogy nem tudnak barátkozni, magányosak, stb... Nem, nem vagy egyedül ezzel és nem gáz.
2019. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha neked nem gáz,akkor nem az.Te döntését,hogy akarsz barátokat vagy jól elvagy egyedül is.
2019. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez azért megnyugtatott
2019. jan. 20. 19:47
 5/6 anonim válasza:
Néha érzem a szociális háló hiányát, de a legtöbb társas helyzetben szorongok. Úgyhogy szerintem nem gáz, én tök jól elvagyok egyedül is. Nem gáz, ez egy emberi tulajdonság, nem vagyunk k egyformák. Ha téged zavar, keress módszert a változtatásra.
2019. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se, és nem is akarok. Egy emberre lenne szükségem, de az nem csak egy barát és nem csak valami ideiglenes "kapcsolat" Én nem is akarok, nem is tudnék. Szerintem ezzel nincs baj, ha neked ez jó :P
2019. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!