Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik hogy valakiben nincs...

Létezik hogy valakiben nincs harag?

Figyelt kérdés

Tőlem két évvel fiatalabb lány baratomról lenne szó.

Azért kérdezem, mert akarmikor beszélek vele, akarmikor akármit közlök vele, meg ha egyértelműen az a “valaki” is a hibás, ő egyből “véd” ismeretlenül az adott személyt, hogy de biztos nem azért, nem úgy gondolta stb

Vagy tömegközlekedés... ha sietünk is, ő akkor is lesegíti a lépcsőn az öreg mamát vagy papát

Mikor szó szerint kics*sznek vele, akkor sem haragszik az illető te, még csak rosszat sem mond rájuk..

És amúgy nem hülye, okos, érti az anyagot az egyetemen, akármilyen emberi kapcsolattal van baj, jó tanácsot ad és általában segít is az ötlete...

Szerintetek ez normális ?? Létezik ilyen... ?


2019. jan. 21. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se szoktam haragudni igazán senkire. Nincs ilyesmire időm. Bosszús vagy mérges szoktam lenni, de úgy kifejezetten "utálni " nem sokszam senkit/semmit. Sokkal nyugodtabb így az élet :)
2019. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ugyan ezt szokta mondani...

“Nem számít, mit csinált, nameg, úgy sincs se időm se energiám haragudni”

Én is dolgozom egyetem mellett, ahogyan ő is, de én mégis tudom utálni “aki megérdemli”

2019. jan. 21. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

"de én mégis tudom utálni “aki megérdemli”


És ettől annyira jobb az életed, hogy utálhatsz valakit?

2019. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jobb. Szerintem teljesen normális, ha haragszom arra aki keresztbe tesz nekem.

De nem rólam szól a kérdés

2019. jan. 21. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Èn sem fecsèrlek energiát haragra. :)

Persze ha nagyon kiborìtanak,akkor tudok hangoskodni,de az ìrtò ritka...

2019. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen korszakom, szorítok neki, hogy annyira sose nehezedjen meg az élete, hogy ebből ki kelljen robbannia.

Bármilyen csoda, vannak emberek akik nem befolyásolhatóak véleménnyel, kötélidegzetűek és vannak elveik.

Megdícsérheted a nevemben is.

2019. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bennem nincs harag, egyes egyedül az exemre haragszom aki pokollá teszi az életünket.
2019. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam haragudni senkire. Persze van, hogy idegesít egy tett, de hamar elillan az érzés. Számomra nem éri meg haragudni, inkább élvezem az életet. :)
2019. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!