Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személyiségtipusra vall?

Milyen személyiségtipusra vall?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú, feltünő műköröm, smink, beállított frizura, dekoltázskidobós ruhák.

Mindez vallásos nőtől.


2019. jan. 21. 10:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a fényképein úgy pózol hogy látszódjon a jegygyűrű az ujjàn.
2019. jan. 21. 10:43
 2/7 anonim ***** válasza:
A választ te is tudod
2019. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom. Nem találkoztam ilyennel. Ezért tettem fel a kerdést.
2019. jan. 21. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz a típus, aki a haját tépi a Káskáj az óvoda előtt, közben meg a facebookon a legboldogabb anyuka.
2019. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeret jól kinézni. Ha olyan képeket rak fel amin még direkt látszik is a gyűrű az még egy plusz pont is. Ha valaki vallásos nem jelenti azt, hogy nem nézhet ki jól.
2019. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vallásos, gyakorolja-e vagy sem. Ettől függetlenül nezhet ki vki jól. De a túl hosszú műköröm, mély dekoltázs nekem közönséges. Minek kell azt mutogatni? Vkinek vagy vminek bizonyítani akarja hogy eljegyezték? Gyerekes jellem. Házas vagyok, sose gondoltam arra hogy úgy tartsam a kezem a képeken hogy feltűnő legyen egy ékszer.
2019. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szajha
2020. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!