Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mennyire befolyásol...

Titeket mennyire befolyásol mások véleménye?

Figyelt kérdés
Engem sajnos nagyon, pedig úgy szeretnék jobban "nem törődöm" lenni.
2019. jan. 21. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

valamilyen szinten érdekel, de azért nem vagyok akkora tahó p4raszt, hogy ne lehessen elviselni


de ha én akarok valamit nem érdekel ki mit gondol

szandál-zoknival ha épp ahhoz lenne kedvem :D

2019. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ milyen téren. De sajnos általánosan elmondhatom, hogy túlzottan is.
2019. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Ha belső èrtèkeimet fikázzák Nem!mert tudom ki vagyok.

Ha külső èrtèkeimet...akkor befolyásolnak,mert nincs önbizalmam.

N

2019. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon, igenis elgondolkozom rajta, mert lehet, hogy nem véletlen az a véleménye, ami és gondolkozik úgy, ahogy.

Sokat segíthet rajtam, ha megfontolom.

2019. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Engem is nagyon befolyásol sajnos, de ezen nem tudok változtatni, pedig próbálkoztam:/
2019. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy szűk, számomra fontos emberekből álló csoporté számít. Nem az alapján hozom meg a döntéseimet, de adok a véleményükre, meghallgatom őket és átgondolom a tanácsaikat. Mindenki máséra teszek magasról, nem lehet mindenkinek megfelelni, de nem is kell. Miért befolyásolná az életminőségem az, hogy mindenféle random ember mit gondol rólam?
2019. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Régen nagyon. Iszonyat rosszul tudtak esni a beszólások, a kiritikák. Nálam a szülés volt vízválasztó nem tudom miért. Amióta a gyerekek megvannak, nem érdekel senki olyan véleménye, aki mint ember, nem fontos számomra. Egyszer csak hopp, már nem érdekelt.
2019. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig adtam a véleményekre, sőt igyekeztem úgy élni..aztán ahogy teltek-múltak az évek, megismertem a megmondókat...sikerült mindenkiben csalódni, mert ha tudtukon kívül ugyan, de megláttam a másik énjüket. Kiderült, hogy a szentként tisztelt erkölcsös nő(aki valakinek a szent felesége)bizony jól fizetett lepedővirtuóz...aztán a csendesnek ismert feleség otthon állandóan üvölt a férjével órákon át..a gyerekei ezért szöktek meg..a becsületesnek hitt idős ember bizony elemel ezt-azt a kisközértben..stb...stb..


maradok a magam ura, tanulván a képmutatásból.

2019. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban befolyásolt, de nem túlzottan, ma már ennyire sem, mert tudom, hogy mindenkinek úgy sem lehet megfelelni. Meghallgatom a véleményeket, de saját elveim és megfontolásom alapján döntök. Sok éve, hogy egyedül vagyok, így azt is megtanulom elengedni, hogy szeressenek. Már nem érdekel, ha valaki nem úgy áll hozzám, majd más igen.
2019. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meghallgatom, érdekel, de nagytöbbségében nem úgy cselekszem.
2019. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!