Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most nem azért, de milyen...

Most nem azért, de milyen hozzászólás egy embertől, hogy "felneveltem egy mérnököt, meg egy tanárnőt és te kit", hűha?

Figyelt kérdés

Én is jártam egyetemre, de nekem ez kicsit meredek...


Mintha a többi nem is lenne ember... Meg aki ilyen vagy olyan okból nem tanul tovább. Lehet az egészségügyi, családi, anyagi, bármi...


2019. jan. 21. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Az én szüleim felneveltek egy mérnököt meg egy orvost. Az egyik nem tud elhelyezkedni a szakmájában, a másik pedig egy boldogtalan emberi roncs.


A szülőnek boldog felnőtteket kell nevelni, semmi mást.

2019. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Te melyik vagy?


Ebben egyetértek, mert ez is másképp hangzott volna, hogy felneveletem két gyereket.


Mintha más nem is ember lenne, meg a színvonalas mérnöki képzésről is vannak véleményem.


De ez akkor is kiverte nálam a biztisítékot.

2019. jan. 21. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim felneveltek egy bűnügyi helyszínelőt, egy pszichológust és egy díszlettervezőt. Napi szinten büszkék ránk de nem nézik le azt, akinek a gyereke gyári dolgozó. Sőt! Mindenki munkájára szükség van. A kukásra is. Senkit nem nézünk le, mert nem ismerjük a történetét!
2019. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, te elhivatott vagy a munkáddal kapcsolatban?
2019. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Èn nem èrtem...nem Isteni adottság az vagy genetika,ha valaki tanulni tud?

Mert,ha lenne gyermekem èn is mèrnöknek nevelnèm,de mi van,ha,olyan analfabètának születik,mint èn.

Akkor hogyan neveljem mèrnöknek vagy pszichològusnak?

2019. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
A nővérem nem zseni, hogy pszichológus lett. Csak jó emberismerő. Nem vagyok zseni, hogy színházi díszleteket modellezek. Mindössze jó a kézügyességem. Ez utóbbi miatt a barátnőm sem panaszkodik🤣
2019. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állandó összehasonlítgatás a legrosszabb ebben az egész dologban. Mindenki más és más, különböző teljesítményekre vagyunk képesek. Úgy érzem, hogy az embereknek a feszkóra szükségük van.
2019. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!