Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legkésőbbi életkor,...

Mi volt a legkésőbbi életkor, amikor elkérték a személyiteket alkohol / cigi vásárlásnál?

Figyelt kérdés
És milyen érzéseket keltett bennetek?

2019. jan. 21. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a dohányboltban a barátnőmtől szoták elkérni. Nem dohányzunk, de nagyon jól hűtik az üdítőket ezért ott vesszük. Most 30 a barátnőm. Nem túl magas, vékony, csinos és fiatalos az arca. Ő mindig nagyon boldog, amikor elkérik a személyi igazolványát.
2019. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem a mai napig elkérik néha. Múlthéten a Lidlben vettem 2 radlert nagybevásárláskor, nagy rakodás közben egyszercsak elkérte a kasszás a személyimet. Én meg fluimucil Ábellé átszellemülve annyit tudtam kinyögni, hogy "De miért?" Teljesen ledöbbentem. Mire a kasszás mutogatott a radlerekre, hogy "Ezért!". Nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget a radlereknek, nekem üdítővel egyenértékűek ezek az italok. Arra gondoltam, hogy basszus de gáz vagyok. Jót mosolyogtam rajta, és kicsit bóknak is vettem azt, hogy elkérték. :D


22/N

2019. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen jártam utoljára dohányboltban, akkor szinte mindenhol elkérték ahol nem ismertek és valószínűleg most is elkérnék, mert a volánon az ellenőrök diáknak néznek, pedig 25 éves vagyok.. :D

Bájos kis arcocskám nem öregszik xDD

2019. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

24.

Bosszankodtam kicsit, hogy elő kellett kotornom a személyimet, de ennek ellenére jól esett, hogy ilyen fiatalosnak tűnök :D


25/F

2019. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm gyakran elkérik mind a mai napig. Rohadtul idegesít, mert ellenben a nőkkel férfinél nem előny a fiatalos arc, inkább átok, a hölgyek nem is igazán vesznek ezért komolyan és nagyon magányos vagyok.


29F

2019. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
26 voltam és a barátommal mentünk egy kocsmába. Nagyon kislányosnak néztem ki, mert elkérték a személyimet.
2019. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb 16 évesen ... talán, de inkább soha.


Csak 14 évesen volt egy 10 perces beszélgetésem az eladóval, akinek azt mondtam, hogy a "felnőtt testvéremnek veszem ajándékba az alkoholt" aki persze nem akarta elhinni, de nem volt baja vele.


Most 21 vagyok. Ha nemzeti dohányba mennék biztosan elkérnék tőlem, de még soha sem mentem be egy olyan boltban...

2019. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen kétszer is. Lefagytam és köpni-nyelni nem tudtam. :D

Biztos benne lehet az, hogy nem sminkelek.

2019. jan. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

34 évesen.

Megköszöntem.


36/N

2019. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26 vagyok es el szokták kérni, remélem sokáig így is marad :D
2019. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!