Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire baj, hogy csak...

Az mennyire baj, hogy csak ilyen érzést tudnak kiváltani belőlem a lányok/nők?

Figyelt kérdés
Ha ránézek egy lányra/nőre elkap az undor,de leginkább csak a gyűlölet. 18/F
2019. jan. 22. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mièrt van ez?

Mi vàltotta ki?

Mièrt utàlod őket?

2019. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
rossz tapasztalat?
2019. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg valami szánalmas incel vagy, aki a másik nemre vetíti ki a frusztrációját és őket hibáztatja, mert nem akarnak foglalkozni egy olyannal, mint te. (Akik az esetek nagy részében igénytelen, csúnya, bunkó, érzelmi analfabéta, elhízott stb.)
2019. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
harmadik. nem is ismered :D lehet nem akar így érezni és ez őt zavarja.. tipikus tudatlan vagy
2019. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
4, Na ja... Mert az úgy megy, hogy "így akarok érezni" és akkor így is fogok. Az érzések tipikusan azok a dolgok amelyeket tudatosan lehet irányítani... Nem azt mondom, hogy 100%-ig igazam van, de azokra akikre igaz a kérdésben megfogalmazott állítás igaz, annak alighanem (statisztikailag) a legnagyobb százalékában az az oka, amit én leírtam. Ez tény
2019. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Valószínűleg homoszexuális vagy, azért undorotsz a lányok/nőktől!

Nekem is volt egy ilyen érzésem,de rá jöttem, hogy nem is undorodom a másik nemtől, hanem csak az volt a bajom, hogy nem volt kapcsolatom még nőkkel, és őket hibáztattam a saját, töketlenségem miatt.

2019. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg jó fele tapogatózik. A legtöbb nőgyűlölőnek savanyú a szőlő. Hallottam én már olyat férfitól hogy mindenféle ro.hadék ku.rvának lehordta az egyik nőt-mert az NEM feküdt le vele.
2019. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Talán még kell nálad pár év, hogy meglásd bennük a szépet. Most még épp csak a lázadó kölyökkorod végén bandukolsz, sokminden változik még benned a kövi 3-4 évben.
2019. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
megjött az összes szánalmas :D jólvan,látszik milyen emberekből áll a nép
2019. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi én is így érzek. Bár én is nő vagyok (mármint a nemem és sajnos. Amúgy elhatárolódom tőlük)
2019. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!