Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy elfogadjak...

Mit tegyek, hogy elfogadjak egy bizonyos ember típust?

Figyelt kérdés

Ez az èn problèmàm,hogy nem fogadom el nem az övèk,mert tudomást sem vesznek rólam,ami nagyon helyes, csak nekem sem kène:D


Fiatal felnőtt/ felnőtt kiadásban is megfigyelhető.Folyton a tökèletes időbeosztásátáról beszèl,és nyavajog bagatell dolgokon.Mások orra alà dörgöl olyasmit,ami csak neki természetes,hogy van,ès észre sem veszi,hogy kellemetlen.

Gyakran hasznàlnak szlenget,és számomra felszínesen egyszerű dolgokról csevegnek,ha lelki dolgokról van szó,az is nekem valahogy nem olyan mèly,meg a problémáik sem.Divatosak és karrieristàk.



2019. jan. 23. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A divat és a karrier nem függ össze a fentiekkel, sőt... Nem lehet, hogy szimplán irigy vagy?
2019. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tökéletesnek akar tűnni előtted, meg valszeg alapból a külvilág felé, ha kis problémákat hoz fel, valszeg semmi komolyabb problémája nincs és nem is volt soha és nem tudja felmérni, hogy bagatell dolgokon kattog, de ez a leterhelt vagyok életérzés is kell ahhoz, hogy fontosabbnak tűnjön,valszeg az a típus aki sorozatosan átgázol másokon és az a legirritálóbb bennük.
2019. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!