Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell az embereknek...

Miért kell az embereknek mindent egyből felvenni videóra?

Figyelt kérdés

Akármilyen jelentéktelen esemény van az utcán, egyből 5-6-an kamerázzák.

Utána mit csinálnak vele, mert el nem hiszem, hogy azt lesegetik esténként, vagy osztogatják meg mindenkivel.

Nekem ez a viselkedés ostobaságot sugall és szánalmas, nevetséges dolognak tartom.



2019. jan. 23. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De, osztogatják. Facén, youtubon, stb.

És mindig van, aki megnézi, majd élvezetes vitákat folytatnak a történtekről.

2019. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez a közösségi média által generált , függőség.

Használd még ha jelentéktelen is .

2019. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig szerették a szenzációs eseményeket, legyen az bármekkora hülyeség. És mindig szerették elmesélni, kibeszélni. Manapság ehhez adott a technika, amivel egyszerűen felveszi és megmutatja.


Én is szoktam fotózgatni, videózni vicces, érdekes dolgokat. Egy fokkal érdekesebb, mint az 1001-edik internetről szedett kép, mert én magam láttam.


Régen ezeket az ember elmesélte, most meg egyszerűen megmutatja.


Nem gondolom, hogy ez sokkal nagyobb ostobaságra és szánalomra vall, mint ezen fennakadni.

2019. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kérdezővel: totál fölöslegesség, másrészt ha az adott szituban nem tud/nem akar segíteni, akkor inkább további kárt ne csináljanak.

Olyan, mintha az emberek egy része NAGY Kameraman-nak gondolnák ettől magukat. Másrészt pedig a videóval badyzni akarnak csak, ami nem jó, csak ők nem tudják ezt...

"Más pokla a te paradicsomod." (Buddha)

2019. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyíték. Elmesélés helyett így könnyebb megosztani.

Az, hogy te minek tartod, a te dolgod. Az, hogy ő miért veszi fel az ő dolga. Én is sok mindent hülyeségnek tartok: Pl villamosra való felszálláskor tolakodnak, majd megállnak az ajtóban az emberek - ezt is hülyeségnek tartom.


Mindenkinek van valami, amit hülyeségnek tart a másik viselkedésében. Ez teljesen emberi.

2019. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!