Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kevésbé távolság...

Hogyan legyek kevésbé távolságtartó?

Figyelt kérdés
Igyekszem barátságos lenni, de valahogy nem megy, nem hiszem hogy akkor is kedvelnének az emberek ha az igazi gondolataim, multam elmondanám. Így viszont ridegnek tartanak, szeretnék változtatni ezen.

2019. jan. 24. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj, ugyanez van velem is, tudom milyen rossz érzés. :(
2019. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van a Doki sorozatnak egy epizódja, ami nagyon tetszik: "A múlt viszontagságai" a címe. Nézd meg, ha tudod.
2019. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell olyannak lenni mint mások. Kit érdekel a sok tömegköcsög? Meséljetek, mibe vagytok mások? Én is más vagyok.
2019. jan. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Beszéld meg Istennel este gondolatban, csak kérd meg őt, hogy szeretnél olyan embereket az életedbe, akik előtt nem kell rejtegetned magadat.

Még valami fontos, embereknek sose fogadd el mondókáját, mert lehetnél te nem rideg, akkor is a negatív oldalát ragadják ki, akkor te lennél a meleg, idegesítő, fárasztó,

2019. jan. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves válaszokat, mindenkinek ment a zöld! :)


#1 Jó tudni hogy legalább nem vagyok egyedül vele, ha van kedved sorstársal dumálni írj nyugodtan :)


#2 Köszi az ötletet, meg fogom nézni!


#3 Kedves hogy biztatsz, viszont munkahelyemen például fontos lenne, meg mélyebb barátságokat főleg nem bírok kialakitani - a '' tömegköcsögök''kel :D.

Az okokat nem írnám le itt, ha van kedved írj te is privátban nyugodtan!


#4 Sajna nem válogathatok meg mindenkit magam körül, de amugy igazad van :) Persze túlzásba se akarok esni, csak kicsit nyitni...


''akkor te lennél a meleg'' ez tetszik :D na pont ez az!

2019. jan. 25. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!