Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szélhámos akarok lenni. Hol...

Szélhámos akarok lenni. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Rájöttem 23 évem alatt, hogy a legközelebbi hozzátartozóimon kívül (a szüleim) ha rendes próbálok lenni akkor vagy nincs viszonozva, vagy ki akarnak használni. Na ebből én már nem kérek többet. Meg lehet változni? Ha igen akkor milyen hosszadalmas a folyamat? Érzelmes tipus vagyok, ezt sem ártana "kiölnöm" magamból hogy könnyebben vegyem az akadályokat.

2019. jan. 25. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Értelmetlen a kérdés :)


Most a morális dilemmától akarsz megszabadulni, amikor önző döntéseket hozol?


Vagy éppen arra vagyok kíváncsi hogyan lehet a legönzőbb döntéseket hozni?


Mindkettő túl tág lenne a megválaszolásra...

2019. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most megcsinálhatnám, hogy lebeszéllek róla, hogy "Jaj, ne legyél szélhámos! A tisztességes élet is lehet kifizetődő. És amúgy is csak azt számít, hogy boldog legyél!" Ami igaz is lenne. Viszont nem ezt a választ kérte a kérdés, szóval, ha valami minimális szintű tanácsra vágysz a becstelen/etikátlan emberré váláshoz, íme pár tanács:

Valóban, el kell érned, hogy egyáltalán ne legyen lelkiismeret furdalásod. Az csak hátráltat. Legjobb lenne, ha pszichopata/szociopata lennél. Bár erről lekéstél, még mindig elérheted azt, hogy az embereket csak tárgynak tekinted. Ahhoz, hogy igazán, hosszútávon sikeres legyél, nem árt némi színésztudás. Most pl.Mészáros is gazdag ember, viszont a hülye is tudja(kivéve a Fidesz szavazók), hogy korrupcióval szerezte a pénzét. El kell érned, hogy úgy tűnjön, mintha minden a te érdemed lenne. Ami igaz is, hiszen neked kellett manipulálnod az embereket.

Na, de, hogyan akarsz szélhámos lenni? Kezdhetsz piramisjátékba, bár ez elég kockázatos vállalkozás, de melyik nem az?

Először döntsd el, hogy hogyan érted a szélhámosságot! Enélkül sokkal nehezebb "segíteni"(az idézőjelre szükség van, hiszen most pont az ellenkezőjét teszem, de csak mert ezt kérted :D)

2019. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg itt gyakorikérdéseken akarsz bűnözővé válni? Rossz iránybol közelíted Matyika
2019. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezd csikkek eldobálásával, majd kukákat borogass és ha rutinos leszel, akkor már elcsenhetsz egy nyalókát is, de ahhoz évek és rutin kell.
2019. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!