Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A boldogtalanságtòl, magánytòl...

A boldogtalanságtòl, magánytòl a gyomromban üresseget, fájdalmat, fojtogatò èrzèst èrzek. Ha valaki èrezte már ezt, körül tudná nekem ìrni jobban, milyen èrzès is ez?

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Éhség 😀
2019. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóban: tehetetlenség
2019. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak annyi lenne 😔
2019. jan. 27. 21:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Jót nevettem az előző válaszon. ☺

Egyébként a magánytól konkrétan nem fájhat a gyomrod.

Legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy a magány és boldogtalanság miatt stresszes vagy és emiatt nem eszel rendesen, idegeskedsz, sokat agyalsz. Rámegy az idegrendszeredre, plusz a nem megfelelő étkezés miatt fájhat a gyomrod.

2019. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mármint èhsèg...
2019. jan. 27. 21:56
 6/10 A kérdező kommentje:

Találtam egy mondatot:sikoltò űr a lelkem.

De igaz lehet a tehetetlensèg is.

Sőt biztos.

Mert nem lehet változtatni boldogtalanságomon.

2019. jan. 27. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha láthatatlan karok hátulról "ölelnének", de egyben le is bénítanak, mert minél jobban próbálsz a szorításból szabadulni, annál inkább erősebben tart, lefog, beléd mar ott középen, mindaddig, amig nem akarsz menekülni, és belesüppedsz abba az állapotba, hogy csak ezek a "karok" jutnak, valódi helyett. Ekkor lazább a szorítás, az ismerős, megszokott, már-már biztonságot adó fájdalmas ölelés.
2019. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan mint ha menne össze belül, mint egy labda amit éppen leszívnak és nem feltöltenek, mint ha visszafelé fújnád a lufit :) Ugye erről beszélünk, a magányos érzés?

Tudom, évek óta jó (és egyetlen) barátom ez az érzés

2019. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen,valami olyasmi...😊😔

Köszönöm szepen a válaszokat!

2019. jan. 28. 12:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Na igen, ha az amit leírtam akkor ismerős. De azt hiszem így reggelre megint elég választ kaptam ahoz hogy ezt az érzést a méreg és az öngyilkos gondolatok megint legyőzzék. Nézzük a jó oldalát, ilyenkor ott nem fáj annyira..
2019. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!