Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet ez? Hogyan tudnék...

Mitől lehet ez? Hogyan tudnék felülkerekedni ezen?

Figyelt kérdés

Szóval sokszor előfordul hogy azt érzem hogy utálom magam. Van barátom,aki imád, szerető családom, az egyetemen jól tanulok és elég sok barátom van, szóval nem vagyok magányos és szocializalodom is. Épp ezért nem értem hogy néha van egy ilyen ciklusom, hogy egy két napig utálom magam. Csak a rossz tulajdonsagaimra tudok koncentrálni, és nem tudok mit tenni.

Egyébként kisiskolás és kamasz koromban sokszor szorongtam és pánikbetegség is vagyok. Ezek a buta gondolatok osszefugghetnek ezekkel?

21/N


2019. jan. 28. 20:04
 1/4 he84 ***** válasza:
Igen, összefügghetnek a pánikbetegséggeddel, ha valóban pánikbeteg vagy és ha néha szorongsz. Ezeket kéne kezelni, enyhíteni és akkor majd idővel nem fogod magad utálni. Bár én nem értek a pánikbetegséghez, soha nem néztem utána, hogy hogyan lehet kezelni, el lehet-e végleg mulasztani. Javaslom a Google-n keress rá, nézz utána a témának.
2019. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy szinte mindened megvan, tökéletes az életed, így a tudatalattid kicsit a negatívabb dolgokra fókuszál néha, hogy meglegyen az ellensúly.
2019. jan. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Ha csak 1-2 napról van szó akkor szerintem nem kell feltétlenül felülkerekedni ezen. Talán kell is ennyi önkritika, még akkor is ha kissé nyomaszt. Szerintem mindenkinél vannak ilyen napok, a baj ott kezdődik ha egyre gyakrabban rád törne ez az érzés és kezdene eluralkodni rajtad. A szorongás és a pánikbetegség nem olyan állapot ami csak úgy elmúlik, gondolom sokat tettél annak érdekében, hogy a háttérbe szorítsd. Azt, hogy van e összefüggés azt neked kellene érezned, persze a rossz tulajdonságok nyomasztó érzése erősítheti ezeket, de 1-2 nap "depi" még bőven természetesnek mondható. Én ilyenkor sörözni megyek.:D Természetesen nem biztatlak erre, fagyizni, sütizni, kirándulni, stb is mehetsz.:D
2019. jan. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!