Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak hogy (néha)...

Mi az oka annak hogy (néha) ha lefekszek aludni hallom a fejemben a tananyagot?

Figyelt kérdés
Tegnap rosszul voltam nagyon faradt voltam az egesz napos tanulás miatt es mikor lefeküdtem folyton a hangokat hallottam, szinte annyira félelmetes és zavaró volt hogy majdnem sírtam. Többször is előfordult már. Nem tudok kevesebbet tanulni mert akkor megbuknék és a potvizsga még stresszesebb lenne. Kezdek megbolondulni?
2019. jan. 29. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:
3 éve meditalok, könnyen le tudom állítani a gondolataim, ezt pedig soha nem sikerül még, aludni sem tudok tőle
2019. jan. 29. 16:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy mindenki, tulságosan ráfeszülsz hogy menjen, ideges vagy stb. Én a tanulás és az emberekkel való gondolom ugy oldottam meg hogy magántanuló lettem 8nál abbahagytam, és húzok melózni.
2019. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van olyan képesség, hogy pl. ha valaki egy adott zeneszámra gondol, akkor szinte hallja a fejében, ez is hasonló lehet.

Mindfulness-t is próbáltad?

2019. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Amikor nagyon fáradt vagyok, akkor én is hallok hangokat elalvásnál. De én szimfonikus zenekar által játszott dalokat hallok
2019. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
* hallgatok.
2019. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is volt már ilyen. Munkatársam hangja ment egyfolytában a fejemben: gyorsabban.. stb.

Még szerencse, hogy nem feleltem meg és ezáltal nem maradtam ott. :D

2019. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zúg a fejed a sok marhaságtól
2019. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!