Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha így is az ismerősöm...

Gáz, ha így is az ismerősöm marad? Vagy inkább nevessek rajta és ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki mással jött össze, amíg velem szervezte le a randiját. Azóta, hogy összejött a csajjal, visszahallom, hogy minden netes megnyilvánulásomat magára veszi. Szerinte ha felteszek egy új képet, azt biztos miatta teszem. Ha kiteszek egy posztot, az biztos neki szól...stb.

Közös ismerőstől hallom vissza ezeket. Nekem nem válaszol az üzeneteimre, csak nagyokat mosolyog rajtam a baratnője mellett. Én elfogadtam a választását, ő miért nem fogadja el, hogy más is létezik rajta kívül? Miért vesz mindent magára tőlem?

Engem ezzel idegesít, mert online mindig ott van "kéznél", és már miatta nem merek semmit se csinálni, nehogy azt higyje, hogy azt is csak miatta csinálom.


2019. jan. 31. 14:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Üzeneteket hónapokkal ezelőtt váltottunk utoljára.
2019. jan. 31. 14:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ha idegesít, töröld, tiltsad, nehogymár ő irányítsa az életed.
2019. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Közös ismerősnek javasold, hogy ajánljon számára a bulvár sajtót, nézegesse azt, ha unatkozik.
2019. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nyugodtan leszarhatod a sracot. Ha o ebben a tevkepzetben el, hogy azt hiszi minden rola szol, hat Istenem... a 4 eves unokaocsem is ezt hiszi... bar ő még csak 4 eves...
2019. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek az ismerősöd ha idegesít? Töröld le és kész.
2019. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!