Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy alapból nem...

Miért van, hogy alapból nem szép külsejű emberek ócsárolják a másikat kinézet miatt?

Figyelt kérdés

Ilyeneket olvastam, hogy "bekötött szemmel 1-2 alkalommal vki megdugja". Aztán megnéztem és ocsmán, volt a nő, plusz meg ki is öregedett a nő. De nekem eszembe nem jutna gúnyolni. Plusz van egy 10 éves hasonló szép arcú, "előnyös" külsejű kislánya, nem tudom mit szólna az ilyen, ha a lányára mondanának ilyet...


Kettő, "hogyan rázza magát a ri...nc, ha így néznék kinaz utcára sem menném ki te gyász".


Nézneagára a kövér kiscsaj, plusz nem tehetek róla, hogy rendellenesség miatt licsit jobban "rázom a csipőm", meg nem is értem ez miért probléma, vagy lennek valaki emiatt r..banc...


Az első nem, az utolsó viszont rám vonatkozott...


Főleg nem értem, hogy anyák ilyen mocskosságokra hogy képesek...


2019. jan. 31. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Féltékenység, önbizalomhiány, komplexusok.

Aki nagyjából elégedett magával (és nem csak az lehet elégedett, aki szép, tökéletes) az nem abban leli örömét, hogy másokat bánt.

De egyébként én sem értettem ezt soha. Attól hogy valakire azt mondom, hogy ronda, én nem leszek szebb :)

2019. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pofonegyszerű a magyarázat...így kompenzálnak. Ez evolúciós törvény.


Főleg az bántja a kövér, izzadó, kötényhasú nőket, hogy nincs pasijuk, a vékonyabbaknak meg van.


Aki véletlenül egy 140 kilós nő alá keveredett akár egyszer is, az tudja, mi az ábra.még ma is rémálmok gyötörnek.

2019. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!