Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ésszel rendelkező emberek!...

Ésszel rendelkező emberek! (14-20között leginkább) :D Titeket mennyire zavar?

Figyelt kérdés

Titeket, akik máshogy gondolkodtok mint az "átlag.

Mennyire zavar ami úgy átlagba megy, a trend a viselkedés? Engem rohadtul idegesít például hogy 14 évesek irogatják ki a problémájukat hogy depisek persze csak figyelemfelkeltésből vagdossák magukat. Én is depressziós vagyok és introvertált, de mégse azzal jövök fel GYk-ra hogy "nézzétek itt egy kép a karomról:D" Engem még az is idegesít hogy 18 évesen még csak közel se kerültem soha egy lányhoz se (a depresszió miatt sincsenek emberi kapcsolataim, de leginkább ahogy a kérdésből is látod az emberek miatt, sose voltam bulizgatós trendi hülyegyerek, sose tudtam/akartam beilleszkedni) e-közbe 12 évesen már az csoda ha nem az ágyba hemperegnek valakivel, persze "csak az ágy tudja mi történt ott tegnap éjjel" :D

Engem zavar hogy a normális lányokat kirekeszteik, ezek a depressziós és nem "menőségből" öncsonkító lányok például. Akik többet érnek az ilyen instán haspólóba pózoló kislányoknál, ők vannak elnyomva, mert rohadtul felkapott hogy xy hány követés/likeot kap. Így még interneten is szinte lehetetlen megismerni valakit, az pedig nem árt ha előbb látod mit művel a facebook profilján. Akár mennyire nem foglalkozok velük és nem fogok soha beilleszkedni közéjük, attól még rohadtul zavar hogy ez megy, és KB (nem csak nekem) esélytelen barátnőt/haverokat találni. Jó korba vagyok, 14-18 között viszont amilyen lányokat eddig láttam, az KB szörnyű :D Nekem tetszenek a természetes visszahúzódó lányok, akik lelkileg nem a beképzelt királynővagyok szinten vannak, viszont akikkel eddig sikerült beszélnem ők vagy ilyenek voltak vagy még rosszabbak..

Akik hasonló véleményen vannak azokat csak szidják itt is a kommentelők, "sose lesz barátnőd szar vagy" én is kaptam már ilyet mikor válaszolgattam, és már úgy vagyok vele hogy oké,igazuk is van, végülis aki nem egy gazdag kis macsógyerek az már látszólag tényleg nem kell senkinek. De aki lelkileg tényleg alul van (oké van aki csak megjátsza de az megint egy másik sztori) azt nem kéne bántani. Igen, van akinek egy nem bulizós piálós, hanem visszahúzódóbb, csendes, aranyos, hűséges elfogadó lányra van szüksége. Ez miért baj például annak akik előző este 2 csajjal feküdt le? Őszintén, az ilyen emberekbe miért kell belekötni, ha nem az a véleménye ami neked? :D Eléggé szar hogy konkrétan azért vagyok lenézve, mert nem egy bulizós instán a középpontba lévő lányt szeretnék akinek már 16 alatt pasija volt meg minden, nincs meg a legújabb iphone-on, egy törött telefonom van amin szó szerint telefonálni sem lehet már :D Nincs instám soha nem is volt nem is lesz, ahogy eddig barátnőm se volt, nincs menő internetes profilom nem vagyok nagyképű se gazdag, káromkodok rendesen ahogy illik' de nem minden második szavam anyázás, nem hallgatom a trash remixeket, ha valami félmeztelen pózoló lányt látok elfog az undor a-helyett hogy ráírnék stb. stb. a lénye gondolom megvan.

Régen kiírtam egy kérdés, talán párkapcsolatok témába (?) megkaptam hogy nézd, mennyi jó tanácsot kaptál, tegyél ki XY kérdést, próbálkozz ne add fel. Oké, megtettem. Kiírtam egy kérdést rá 1-2 napra. Ugyan azok az emberk KB odajöttek szidni és röhögni hogy biztos csak egy ugyan olyan lúzer vagyok mint a legtöbb kérdező, aki csak egy lányt akar az ágyba (amúgy egy lány szeretetét akarom mindennél jobban, de ne zavarjon hogy megfogalmaztam régen is, pontosan:) ). Kevés az önbizalmam, szóval személyesen ha akarnám se menne az ilyesmi, tanácsot kapsz, megcsinálod azért is letámadnak. Leírod a véleményed, mit kapsz? Rosszat.

Magyarán, ha nem vagy olyan önbizalommal teli "menőgyerek" eddigi tapasztalataim szerint csak bántást kapsz, semmi mást. Én örülök hogy megismertem ezen az oldalon pár embert, akikkel a mai napig kapcsolatba vagyok. (idősebbek/1-2ember akit már barátnak hívok. Sok év után először) A véleményem és kérdésem vége nem azokról szólt aki normális, hanem azoknak a trolloknak/parasztoknak akik csak szidnak mindenkit, aki mentális problémáról kérdez konkrétna megkapja hogy elmebeteg, amikor segítséget kért. Az én régi esetem is, amit leírtam, pedig ahogy sok más ember csak segítséget akartam hogy reménytelenül hogy lehetne reménye abba hogy valaha találjak hozzám való lányt aki végre szeretne, ha már egész életembe családom se volt, legalább ennyim legyen ha már csak erre vágyok az életbe. De nem. Mindenkit csak bántanak :'D Ami oké, van hogy lepereg, de itt nem csak rólam van szó. Akinek kicsit is egyezik a véleménye velem, azt veszem észre hogy lepontozzák, máshol is szórakoznak. Nem érdekel hogy hosszú volt amit kiírtam, akit az eleje megfogott és tudja miről beszélek az talán végig olvassa és egyet ért velem, ha nem is az egésszel.. :D IGEN bmeg unatkoztam! És akkor? :D Nincs kinek leírnom a véleményem, itt pedig eleve is érdekelnek azok az emberek akik egyetértenek velem. És szivesen beszélek olyannal is akinek lelki problémája van aki kiadná magából stb, persze ezért is megkapom hogy csak nyomulok (Még akkor is fiurol van szó, szóval szerintem ennyi elég is erről:D) Köszi, ha végig olvastad, ha rossz véleménnyel vagy leírhatod ha már nagyon viszket, de inkább a velem egyetértők véleménye/magyarázata érdekelne :) Aki pedig trollkodik szokásosan, legalább vesztegettem az idejét :D

-Remélem lesz pár korombeli/fiatalabb aki egyet ért szóval kort is írjatok, ha nem vállaljátok fel akkor privátba 99F vagy akármit :)


Egy magányos és "különc" 18F :P



#fiatal #magány #egyedüllét #depresszió #különc #egyetértés #Gusztustalan trend #Szájbörbully:( #NoTrollsThx
2019. febr. 1. 04:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én is különc vagyok, kaptam hideget-meleget annak idején, de nem foglalkoztam vele. Ami volt elmúlt. Bár barátaim most sincsenek, de van egy párom aki olyannak szeret amilyen vagyok. Ő is így volt vele és neki sincsenek barátai. De egymásra számíthatunk. Ne add fel és adj esélyt az embereknek, hogy megismerjenek. Szerencsére nem vagyunk egyedül, csak nehéz egymásra találni. Aki pedig láthatóan nem fogad el azzal ne foglalkozz.
2019. febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Igazad van, de Engem mondjuk per pillanat egyáltalán nem érdekelnek ezek. Van nekem jobb dolgom is mint, ezeken bosszantsam magam. Ha ők ettől jobban érzik magukat, hogy kiírják a "bajukat", nekem 8. Lehet nincsenek olyan barátaik, akinek elmesélhetnék, akik segítenének. Vagy csak egyszerűen ez esik jól nekik, hogy sajnáltatják magukat. Vissza jelzést akarnak a saját lelki nyomorukkal kapcsolatban, mert nem vannak lelkileg még azon a szinten, hogy maguk is felismerjék.


18/L

2019. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kösz hogy írtál első, remélem mindig ott lesztek egymásnak :P Azt is kösz amit rólam írtál, jófej vagy DE nem hiszem hogy ebbe a világba én valaha is szerethető leszek akárkinek, eddig se volt ez után se fogom megtudni milyen az.


Második, az jó ha le tudod szarni, legalább neked megy.

Van aki tényleg ilyen önsajnáltató visszajelzésért nyomorog de ez nálam inkább az az instásribi kifejezés.

Én mindíg azért írtam ki a kérdést amikor írtam, hátha pont van aki abba a témába épp olyan mint én, talán lesz esélyem megismerni egy lányt aki teljesen olyan mint én, és igazából kicsit se érdekel sajnál-e valaki, és igen, ilyen nyomorult vagyok, nekem csak így "megy".. (Menne ha sikerült volna eddig megismerni valakit)

2019. febr. 1. 15:28
 4/22 anonim ***** válasza:
Hidd el kérdező, az se valami nagy buli ha szeretnek. Fárasztó és túlságosan nagy tehert veszel magadra ezzel, mégha elsőnek nem is tűnik annak. Ha elcsesződnek a dolgok és lelkiismeretes vagy, akkor jobban megszivhatod mint gondolnád. Meg amúgy is felesleges ezen szomorkodni. Élvezd ki a pillanatot, hogy érzelmileg "szabad" vagy. Úgy is fog majd jönni valaki aki felrugja ezt.
2019. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Jól látjátok, amikor belépett a párom az életembe alaposan felrúgta. De nem bántam meg. Több mint 7 éve ismerem, idén lesz 5 éve hogy együtt vagyunk és egy nappal az ötödik évforduló előtt lesz az első házassági évfordulónk. Átéltünk már sok rosszat, többször a szakítás széléről hoztuk vissza a kapcsolatunk, de az igaz szerelem mindent túlél. Más kapcsolatok már rég rámentek volna és igen, az szívás. De ha az igazi van melletted ilyen nincs.
2019. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Pacsi utolsó, szerencsés vagy :'(

Utolsó előtti, nekem Egyetlen egy lány szeretete kell, KB ezt akarom elérni csak életembe. Nincs szükségem sportkocsikra és nagy házra :D Nekem tényleg csak egyetlen egy embertől kell, nem kell hogy csüngjenek rajtam, csak egy valaki :) :'(

2019. febr. 1. 16:46
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Tyűha, tényleg unatkoztál! :) ;) :D


Nagyon indulatos egy kérdés ez, az az érzésem, hogy így írod ki magadból.


Viszont ami feltűnt, hogy sehol nem beszéltél arról, mit szeretsz, mit szeretnél. Tele volt negatívummal, hogy mi a rossz, mit gyűlölsz. Ha ezzel van teli a világod, nem marad hely a pozitívumnak, meg az építő dolgoknak.


21 éves vagyok, nem sok barátom van. Nővel nem voltam még. Két évvel ezelőttig tipik lúzer hülyegyereknek véltem magam.


De eldöntöttem, hogy ennek vege. Vannak kihívások az életemben (egyetem, diákszervezet, jo időgazdálkodás)


Voltam már szerelmes, vissza is éltek vele, volt idő mikor anyámon kívül más nőben nem bíztam. Az elmúlt két évben eszméletlen sokat fejlődtem és változtam.


Van veleményem ezekről és nehol hasonló a hozzáállásom mint amit írtál.


Viszont egy dolog jutott eszembe: miért nem a saját életeddel törődsz? Ha nem birod ezeked a dolgokat, az oké, minek vagy ott? Keress embereket, akik normálisak.


Pl túracsoportok. Ott tuti nincs hasvillantós pláza csaj. Vannak normális lanyok ott.


Pl egyetemen, ott is találhatsz jó tarsaságot.


Nem szeretnek, sose fognak. Virtuálisan nyakon küldtelek most, h_lyegyerek. :D


Nekem is volt ilyen időszakom. Aztán visszagondolva, ütném az akkori énemet.


Nincs semmi kőbe vésve. Anyám 45 évesen valtott munkahyelyet, és ment tanfolyamra. Nagynéném 36 év házasság, három közösen felnevelt gyerek után vált el és költözött el egy félig felujitott lakasba 50 évesen.


Itt gyakorin beszéltem egy nővel, 18 évesen három váltás ruhaval minimál pénzzel megpattant az alkoholista szüleitől Pestre. Elvégezte az egyetemet, mellette dolgozott, munkasszállon is lakott, később albérletben. Lett munkája, férje három gyereke akiet imád és akik viszont szeretik. Ő 18 évesen mit mondott volna, lesz-e valaha normális élete, szerelme, családja?


Ha kéred, megpróbállak összekötni vele.


Nem csak abból a negatívumból áll a világ amit most látsz. Foglalkozz azzal ami neked jó és téged épít. Túl rövid az élet, hogy a gyökerekre pazarold. Egy van, azzal foglakozz és epitsd. 😃


Nincs Veled gond, jó értékrended van. Vannak még emberek hozzád hasonlók, lehet csak rossz helyen keresed.

2019. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kérdező. Eljön majd a lány, akit keresel. Abban a pillanatban, amikor nem is számítasz rá. Úgy, ahogy nem is gondoltad volna.
2019. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

7-es köszi hogy írtál te is egy regényt :D

A baj ott van hogy nem érdekelnek.. Egyáltalán nem érdekelnek, csak azért zavar mert az ilyenek miatt nem találom meg aki hozzámvaló.. és rohadtul magányos vagyok, ezzel kelek ezzel fekszek, és ha nem lenne az egyetlen családtagom már réges rég öngyilkos lettem volna, nem is tudom hogy bírom még...

Mondtad hogy "Túracsoport" stb, igen, csak hogy neten se találok olyan lányt aki normális, ha találnék akkor sem tudnék hozzászólni csak úgy ismeretlenbe élőbe. Szégyenlem magam akkor is ha rámnéznek, nem hogy még oda is menjek.. Egyetem ETC felejtős, 8at kijártam, szépen egyedül magántanulóba, nagynehezen vége lett a pár évnek, most pedig végre lesz majd melóm, és ez igy nekem bőven elég, ha lenne pénzem igy se lenne kire költeni én pedig nem 3 uj ihpne X et tervezek venni a fizetésemből.. Kaja pia van és ennyi elég sajnos nincs mellettem senkire akire költhetnék (persze nem is olyan lány lenne mellettem akinek sminket meg ilyen hülyeségeket kell venni, az olyan lányokat meghagyom másnak:) Kajára gondoltam vagy elhivni valahova de mindegy nem is megyek bele a lehetetlenbe)

nyugodtan megüthetsz ahogy írtad, gondolkodtam már olyanon hogy kiprovokálom hogy megverjenek, nem tudom miért. Ahogy mondtam, neten menne max az "ismerkedés"

Tudom hogy nem csak negatív minden, ha nem egyedül lennék ezek picit se érdekelnének. De nem tudom más hogyan élne meg 18 évet barátnő/barátok/család nélkül, reggeltő este csak ülni halál kussba. Igen félig én tehetek róla, mert nem is akarok menni sehova, főleg korombeliek közé, de nem jönnék ki velük és nem is tudnék beszélni velük, talán még a közelükbe se merészkednék.. Szóval értelmetlen

2019. febr. 1. 17:03
 10/22 A kérdező kommentje:

8-as épp ez a baj.. Hogy eddig se jött :)

Mások ameddig 12 évesen pasizgatnak meg ilyenek, mégis mennyi esélyem lenne már 14-18 éves kor között olyan lányt találni aki még nem volt senkivel, ahogy én se? Ez eléggé leveszi ám a %-ot :(

2019. febr. 1. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!