Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet hogy több ember...

Miért lehet hogy több ember is egyszercsak nem köszön nekem többet?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem pletykáltam, nem ártottam nekik, épphogy segítettem nekik. Aztán egyszercsak pár hétig nem találkoztunk és elmentek mellettem. Tényleg semmit nem mondtam! Direkt előre néztek, nem rám, közvetlenül 50 centire mentem el mellettük egy szűk folyosón.
2019. febr. 1. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem is csináltak már ilyet,ráadásul mi egy társaságba jártunk.

Az utcán ugy tettek,mintha nem vettek volna eszre (szembe mentem velük)...

Nagyon fajt.

Okádèkok.

2019. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Napsi2019 ***** válasza:
100%

Valószínűleg az történt veled, hogy túl rendes vagy és másokat (a született genyókat) ez irritál. Ők pedig nem szívbajosak és a hátad mögött bármilyen nagy szemétséget elterjesztenek.

Csak úgy tudsz valamennyire jól kijönni ebből, ha a legnormálisabb ismerősödtől megkérdezed, mi a gondja, majd tisztázni próbálod, hogy amit ők tudnak az hazugság. Aztán imádkozol, hogy még ebben az életükben a többiekhez is eljusson a hír. Aztán talán újra visszaáll a rend :))) Kitartást neked!

2019. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nem pletykáltál. Rólad pletykáltak valakik.
2019. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valaki, aki remek manipulációs képességekkel rendelkezik, elterjesztett rólad valamit. Életemben úgy tapasztaltam, hogy a legtöbb embert pletykákkal remekül lehet manipulálni, annyira, hogy az adott illetőtől már meg sem kérdezik: "igaz -e amit hallottam rólad?". Amire kiderül a szemét ember undorító, pletykaterjesztő viselkedése sokak számára, adott esetben akár 1-2 évtized is eltelik...
2019. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Velem is több ilyen volt. Onnantól én sem köszönök nekik és levan a gond. Nem voltak olyan közeli ismerősök, hogy fájjon miattuk a szívem.
2019. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pletyka vagy félreértés miatt lehet. Nem értem az ilyen embereket, mindenféle félinformáció miatt nem köszönnek? Miért nem tisztázod? Azonnal kiderül, mi lehet a baj. Nem is sejted egyébként?

Kérdezz rá bátran, hogy valamiről lemaradtál? Van valami gond? Meg fogod kapni a választ.

2019. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg fogom kérdezni majd a legnormálisabbat hogy mi a bajuk!?
2019. febr. 1. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!