Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jön be kevés embernek a...

Miért jön be kevés embernek a göndör haj?

Figyelt kérdés

Rendkívül tudományos források (gyk kérdések és beauty cikkek) alapján úgy tűnik, fiúk és lányok is előnyben részesítik az enyhén hullámos és az egyenes hajat. Ez miért lehet? Mert a göndör ritka, tehát nem megszokott (és a megszokott dolgok nagyobb biztonságérzetet keltenek az emberben)? Vagy mert a göndör sokszor száraz, és ezért ápolatlannak hat?

Ti mit gondoltok? Hogy vagytok vele, nektek mi tetszik?



2019. febr. 1. 22:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
91%
Nekem nagyon tetszik a göndör haj mindkét nemnél:D
2019. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Hát nem tudom miért, de nekem se tetszik. Hiába divat mostanság a göndör. L
2019. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyan semmilyen a hajam, kicsit egyenes, kicsit hullámos, de nagyon tetszene, ha göndör lennék. Másokon is meg szoktam csodálni a természetes göndör hajukat, szerintem különleges.

N

2019. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a göndör lányokat 😊
2019. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egy széparcú göndör lánynak valaha problémája lenne emiatt...


Én egyenes haj fétises vagyok, mégis legutóbbi barátnőm göndör volt.

2019. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen a kinézetek előfordulása és az ember ízlése kölcsönösen összefüggésben áll egymással.


Meg tegyük hozzá, hogy számos helyes, őrjítő, kábító frizuradivat váltogatta már magát... ami bele is vésődött egy-egy korosztály fejébe, hogy ez jelenti a szépet, a menőt. Göndör hajból persze egyiket se lehetett kivitelezni, abból mindig csak valami szarkafészket. Úgy képzeld el, mintha menne a nagy divatozás, hogy most ilyen nadrág meg olyan nadrág meg amolyan nadrág a szexi, neked meg lábad sincs, hogy nadrágot húzz... Kiváló hasonlat.

2019. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Ízlések és pofonok, nekem már ovis koromban is a göndör hajú fiúk tetszettek, ez mostanra sem változott.


19/L

2019. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A göndör haj olyan igénytelen,ápolatlan,parasztos... Éljen az egyenes ha!
2019. febr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
haj*
2019. febr. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Előttem írják jól. A göndör hajjal képtelenség bármi értelmes frizurát összehozni és nagyon könnyen tűnhet ápolatlannak. Az enyém is olyan. Frissen mosva és hátra fogva még tűrhető. De ha csak egy pici nedvesség, pára vagy eső éri... Oh istenek bocsássák meg! Az összes rövidebb szál a fejem tetejére kunkorodik azt a hatást keltve hogy legalább három éve nem láttak fésűt...

Ettől független szeretem a hajam, csak vannak olyan körülmények, amikor kevésbé vagyok büszke a sörényemre. Viszont amikor jönnek irigykedni hogy oh mit csináltam vele hogy így áll (gyűrűbe csavarodott tincsek, amit más csak kemény energia befektetéssel ér el), akkor azért élvezem, hogy elmondhatom: semmit. Megmostam és megszáradt magától.

Végül is, mint mindennek a göndör hajnak is vannak előnyei és hátrányai.

2019. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!