Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy valtoztassak magamon?

Hogy valtoztassak magamon?

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok. Sajnalatos modon eleg sok hibam van. Ezeken szeretnek valtoztatni, de nem tudom, hol is kezdjem.

Kezdjuk ott, hogy nagyon lusta vagyok. Emellett sertodekeny, hisztis, forro feju es onsajnaltato. Sajnos altalanosban eleg sokat szekaltak igy onbizalom hianyom is van es nem bizom meg emberekben.

Probalok valtoztatni, hogy turelmesebb legyek csak sokszor megfeledkezem errol es minden kezdodik elorol.

Tanacs, hogy nektek mi valt be, ha voltatok hasonlo szituacioban?

Koszonom!



2019. febr. 2. 13:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy nagyon foglalkozom az emberek velemyevel(akar idegen akar nem), ezen is szeretnek valtoztatni.
2019. febr. 2. 13:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ez hülyeség lesz neked vagy másnak, de én például úgy kezeltem magam, hogy nagyon szeretem a filmeket és rengeteg filmet szoktam nézni, ezért olyanokra fektettem kifejezetten a hangsúlyt, amikből lehet tanulni.


Esetleg kereshetnél olyan filmeket, amikben a bölcs tanítja a tudatlant és néhány tanácsot megfogadsz.

(Példaként nekem az Ip Man volat az, harcművészeti de az életmódjuk ragadós, utána egészen megnyugodtam)


Ha hiszel Istenben akkor Biblia, esetleg egy lelkész akihez néha eljársz.

Pszichiáter sem szégyen, az is biztos tud segíteni.


Végül a legradikálisabb, csak akkor szólalsz meg, amikor muszáj. Még akkor is ha kérdik a véleményedet ne foglalj állást és kényszerítsd magad a csendre. Egy idő után ha kevesebbet beszélsz észre fogod venni, hogy mennyivel másabban is tudod látni a dolgokat, ha még magadban át is gondolod. (Ez is saját tapasztalat)


Szóval én is szoktam kúrálni magam. :)

2019. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen kiprobalom oket:)
2019. febr. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!