Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sör szeretete valódi vagy...

A sör szeretete valódi vagy tanult dolog?

Figyelt kérdés

Gimnazista koromban kezdtem el sörözni baráti társaságban, aztán 30 éves koromban mertem nyíltan felvállalni hogy márpedig ez igazából nekem sosem ízlett és csak azért ittam mert hát ez a szokás és mostantól kezdve csak olyat iszok ami tényleg ízlik.


Vajon az emberek mekkora részénél ilyen tanult dolog.



2019. febr. 2. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg az első alkalommal mindenki azt mondja, hogy fúúj ez nem jó. Én is így voltam.

De így januárban nehezen képzeled el, de amikor az a kánikula meleg van, és szomjas vagy egy jó ideje, se kóla, se ásványvíz, se jégkrém, se semmi nem olyan finom, mint egy hideg sör. Legyen az alkoholmentes akár, itt most az ízről beszélünk.

A bor az viszont nem tetszik, sem a fröccs. Ízesített szénsavas cider esetleg, pezsgő, vagy ízesített sörök.

2019. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom. Én nem vagyok mazochista, úgyhogy mindig is elkerültem az olyan embereket, akik elvárták, hogy nekem rossz dolgokat tegyek. Mert nem a barátaim, hanem az ellenségeim.
2019. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem mindené valódi. Ha tanult lenne akkor megenném pl. a paradicsomot mert mindenki eszi a családban én meg gyerekkoromtól nem veszem a számba, de írhatnék más példákat is.
2019. febr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem tudom értelmezni ezt a kérdés, akkor én most hülye vagyok?
2019. febr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tanult, hanem majmolt! Nagy különbség!


Én egyébként kifejezetten a sört szeretem legjobban az alkoholok közül, mert szeretem a gabona ízét. A jó bort is megiszom, de a pezsgőt például ki nem állhatom, meg a pálinkát sem

2019. febr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy egyesek azért kezdenek sörözni, mert beakarnak illeszkedni, de a többségnek szerintem ízlik. Főleg azért, mert alkoholból többféle van és szabadon lehet választani.

Nekem változott pár évenként, hogy mi ízlett. Pl. régebben a ketchup nem, aztán rákaptam. Kiskoromban a sört keserűnek éreztem, a mustot viszont szerettem. Most a mustot már nem bírom meginni, a sört viszont imádom.

2019. febr. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van minden féle.

Az tuti, hogy én nem szeretem a sört, talán csak a Millert.

2019. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Régen nem szerettem a sört, sokkal inkább a cukros löttyöket, üdítőket.


Ma meg jól esik néha 1-1 sört meginni, hidegen. Picit ellazít, felszabadít. Borból is szeretem a fehéret és a pezsgőt is. De még az ízesített söröket is megiszom. Viszont én például nem szerettem sosem a töményeket. Se pálinka, se semmi egyéb.


Vagy a paradicsomot mindig utáltam. Aztán apránként rászoktattam magam. Eleinte csak kis karikákban pizzán, szendvicsen. Ma meg már egészben eszem reggeli kaja mellé. Ketchup ugyanez, régen azt se tudtam mi, ma meg csak azzal eszem a sült krumplit.

2019. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!