Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ember közömbös flegma...

Ha egy ember közömbös flegma nem barátkozós más emberekkel szemben akkor miért van az hogy szeret segíteni másokon?

Figyelt kérdés
Ismerek egy embert tök bunkónak arogánsnak tűnik nem igen barátkozik , magányos de mindig ha valakinek segítségre van szüksége ő az első aki segít. Miért van ez ? nem értem ez a kettősséget, megfejthetetlen számomra. Tök az jön le hogy utálja az embereket de aztán kiderül hogy épp az ellenkezője.
2019. febr. 3. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak nem társas alkat, magánakvaló. Ez nem jelenti azt, hogy utálja az embereket, és nem szeret segíteni. Azt hiszem, én is nagyjából ilyen vagyok - kevés embert szeretek igazán, kevés a barátom is (szám szerint kettő), így a külvilágnak az tűnik fel, hogy sokat vagyok egyedül, nem nagyon nyitok más felé. Viszont mindenkinek segítek, amiben tudok, a kettő nem zárja ki egymást.
2019. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy,hogy ismered azt az embert,vagy csak bunkónak “tűnik”számodra.Lehet,hogy egy nagyon kedves ember.
2019. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy így kompenzál,hogy azért ne nézzék teljesen antiszocnak.Vagy a szíve mélyen szereti az embereket,csak a sok rossz tapasztalat miatt nem akar közel kerülni túl hozzájuk.
2019. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy pl.: úgy járt az életben, mint Ove, a könyvben...
2019. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak arrogánsnak _tűnik_,mert nem jók a szociális készségei.

Én is ilyen vagyok sajnos:( Általában félreértenek az emberek,pedig amúgy kifejezetten szeretnék barátokat,kapcsolatokat kialakítani,és segíteni is szeretek . Csak hát egy nyomorék vagyok és nem megy.

2019. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!