Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt van az, ha leìrom, hogy...

Mièrt van az, ha leìrom, hogy bántalmaznak! A legtöbb hozzászòlò mègjobban belèmrùg?

Figyelt kérdés

Itt èlik ki hajlamaikat vagy rosszindulatukat?

Mert amugy az ember szemèbe tuti nem mondanak azt,amit leìrnak.

Tehát a gyk-an ki tudják èlni magukat.



2019. febr. 4. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Egész egyszerűen ilyenek az emberek.


Itt mindenki tökéletes, nem vetted még észre?


:(

2019. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Az elején én is segítőkész voltam egyeseknél, de ahogy észre vettem, hogy a segítségemért, még válaszra sem meltattak, semmi köszönöm vagy ilyesmi, és ezt sokadszorra el játszották már velem, így arra jutottam, hogy többet senkinek nem osztok baráti tanácsot!

Ez nem jogosít fel arra, hogy másokba bele rúgjak, nem vagyok olyan, hanem inkább úgy vagyok már vele, hogy el olvason baját és rá hagyom, majd meg oldja egyedül!

2019. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Áldozathibáztatás az a legkönnyebb, valamint névtelenül-arctalanul felelősséget sem kell vállalni azért, amit mondanak.

Ugyanakkor, olyan is van, amikor valaki csak ilyen kérdéseket ír ki mindig, mindig ugyanazt a sztorit, bármit javasolnak neki, arra nem reagál, nem fejezi be a bántalmazóval a kapcsolatot.

2019. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Napraforgónak egyszerűbb lenniük.
2019. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha leírom mennyire magányos vagyok vagy mi a bajom én is csak ezt kapom... Bár én hozzászoktam, megérdemlem..
2019. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Senki sem érdemli meg, hogy bántsák. :-(
2019. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De, sajnos aki ilyen értéktelen senki nincs semmim értéktelen vagyok egyszerűen életképtelen.. Egyedüli megoldás az lenne ha nem lennék már egyedül ilyen magányos, akkor társaságba is tudnék menni nem max boltba, de igy már nem bírom.. és ugy érzem rohadtul megérdemlem. Ez van mások is megmondták
2019. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Dehogyis!

Senkit sem szabad bántani!

2019. febr. 4. 15:47
 9/16 anonim ***** válasza:

Inkább mesélj te mi a gond, én meghallgatlak és nem foglak bántani. Nyugi engem még az is bánt ha tanácsot adnak és lenéznek, szoval nekem már tökre mindegy, élni se sok kedvem van igazából, sőt..

Na mesélj kérdező, mi a gond? Mi meghallgatunk szerintem az előző válaszoló nevébe is mondom :D

2019. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az emberekben van egy primitív ösztön, hogy abba rúgnak bele, aki a legnagyobb kakában van, vagy akit simán csak gyengének éreznek. Ez mindenkiben megvan, de az értelmesebb emberek tudnak uralkodni rajta.
2019. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!