Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy negatív, öntelt és utálato...

Egy negatív, öntelt és utálatos embernek sosem lesz szerencséje? Mint pl. nyerni a lottón?

Figyelt kérdés

Ma álltam a lottózóban és egy néni nyert lófogadáson 110 millió Forintot. A mögötte álló nő beszólt, halkan, de én hallottam, hoggy ,,úgyis megpusztul nemsokára". Ismerem a lottózóban dolgozó hölgyet és mondta, hogy ez a nőszemély mindig csak puffog meg nagyon negatív, hogy neki sosincs szerencséje és nagyon utálatos.

Mit gondoltok a megsavanyodott és utálatos emberekről? Akik nem járnak társaságba, mindenkit utálnak, ideges típusok, de magukat mindenkinél jobbnak gondolják?


Nekem úgy tűnük, az ilyen emebereknek van kiállása, méltósága, büszkesége és tisztelik őket, meghunyászkodnak előttük. Lehet, ez csak az, amit én látok, de szívesen kipróbálnám milyen ilyennek lenni, akár csak egy hétig.



2019. febr. 5. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Ha ilyesmitől függne, nem hívnák szerencsének.
2019. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Semmi összefüggés, a szerencse a véletlen műve, nem pedig adott személyiséghez kapcsolódik. Ennyi erővel akinek nagyobb a lába az nagyobb eséllyel kési le a buszt? Vagy mi?
2019. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A karmára gondolok.
2019. febr. 5. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Mindegy hogy mire gondolsz, a különböző személyiségjegyek nem befolyásolják a matematikai valószínűséget.
2019. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

"Ma álltam a lottózóban és egy néni nyert lófogadáson 110 millió Forintot"


Hát persze!

A nénik szokás szerint ott állnak a sorban, hogy felvegyék mindenki előtt a 110 milliójukat.


Szerencsejáték zrt:

"40 000 000 Ft felett (kiemelten nagy összegű nyeremény)

Kiemelten nagy összegű nyereményét a játékos minden esetben átutalással kapja meg (Magyarországon működő bankban nyitott forint alapú bankszámlára). A nyeremény biztonságos felvételét a játékosnak a 06-20-xxx-xxx-as telefonszámon (Hétfőtől péntekig: 8 és 18 óra között) kell egyeztetnie."

2019. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A néni ott tudta meg mennyit nyert. Tudod a lottózóban szokás ellenőriztetni a szevényt ;) A normális emberek nem dobnak mindent a kukába egyből. Bummcsikkpuff
2019. febr. 5. 17:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Lófogadàson 110 milliót?? Aha persze😂. Am ha ez igaz lenne a néni nem ért volna haza biztonsàgban a szelvényével az fix.
2019. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen. Van ez az új őrület, a Kincsem+ tuti és azzal. Nem 110, hanem 104 milliót, csak kerekítettem. Városban lakunk, sokan járnak az utcán fényes nappal senki nem fogja bántani. Ne magadból indulj ki, az, hogy te nyomorultul fogsz meghalni, nem jelenti, hogy más is wihihihi
2019. febr. 5. 18:33
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy troll😂
2019. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Akik nem járnak társaságba, mindenkit utálnak, ideges típusok..."

Én pont ilyen vagyok. Nem gondolok magamról rosszat, mert nem mondanék ilyet. Nem is lottózom, mondjuk. :D Ha pesszimistaként lottóznék, csak a pesszimizmusom táplálnám vele. Ha normálisan szólnak hozzám, akkor én is normális leszek a másikkal. Szerintem lehet szerencsés ettől még egy ember, én annak tartom magamat. Nem feltétlen nyeremények terén, mert egyszer nyertem csak kb egy pólót és egy Tefal fazekat, de más téren igenis szerencsés ember vagyok(van lakásunk, van jó munkahelyem, vannak emberek, akik szeretnek stb...).

2019. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!