Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket le szoktak tiltani ok...

Titeket le szoktak tiltani ok nélkül? Mit gondoltok erről a jelenségről? Hogyan dolgozza fel a pici lelkem?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm facebookon a letiltást. Bárki bármit tett/mondott, én soha nem tiltottam le még senkit. Igazságtalan.

Volt, hogy tettem dolgokat, amik miatt... nem azt mondom, hogy jogos volt a tiltás, de volt alapja. Azonban rengetegszer előfordult már, hogy egyszercsak nézek, és valakinek a profilja nem található sehol, amikor keresem. Volt, hogy ráírtam valakire és instant tiltás. Hogy bejelölt, visszaigazoltam, és tiltás. Régi ismerősre, akivel tök jóban voltunk rákeresek, és le vagyok tiltva... De miért? Mindahányszor amikor szembesülök vele egy picit mégegyszer megtörök. Még, ha az adott személy nem is jelent sokat, mégis fáj. És nem értem.



2019. febr. 5. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem még nem tiltottak,de Én már tiltottam.Biztos van valami oka,a tiltásnak.
2019. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős.. Én például eleve is szarul vagyok, minuszba lelkileg.. beszéltem valakivel akinek 2 profilja van, elvileg valaki hozzáfért az egyikhez és ma letiltott, a másikról meg nem ír. és ja, kb ilyeneken nyomorgok én is, magányos vagyok azt még a neten is csak ignorálnak, személyesen pedig esélyem sincs hogy tudnék beszélgetni :/ Hozzá kell szokni, akár mennyire is fájdalmas de le kell szarni. Aki letilt és nem érdekled az nem is érdemel meg többet. Például barátnőm se volt még, valaki pedig azt irta neten hogy "szeret" (szerencsére nem éltem bele magam, kis esztelen hülye volt:D) és letiltott. Én például ezen se tettem tul magam 100%ba..

Úgy érzem mindenki gyűlöl, nem vagyok olyan mint mások, nem vagyok idevaló, nem kellett volna megszületnem.. De meg kell tanulni leszarni azokat az embereket akik nem érdemlik meg hogy kedves legyél és foglalkozz velük.. Ilyen ez sajnos..

2019. febr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pár 18-25 éves csaj már tiltott random. Volt, akit szembesítettem azzal, amit ő maga írt. Volt, aki random megijedt, hogy túl közel kerülök.

Én csak olyat tiltottam, akit tényleg soha többé nem akartam látni, mert pl. megpróbált átverni.

2019. febr. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem azért tiltott le valaki, mert megírtam, hogy nem pénzelem tovább, mert miközben sírt, hogy az albit nem tudjak fizetni, és enni sincs mit, a pénzemből egyhónapos nyaralásra ment, egy másik kontinensre (tehát nem 2 fillér volt az út). Milliós összegekről beszélünk.

Tulajdonképpen már nem érdekel. Ebből is látszik, ő milyen gerinctelen csatornapatkány, és, hogy én milyen ostoba voltam.

2019. máj. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!