Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt irigykednek a Magyarok...

Mièrt irigykednek a Magyarok a cigànyokra?

Figyelt kérdés
Rengeteg ismerősöm kimerte vallani hogy ők irigylik a cigànyèletet.. Nem a cigànytelepi èletre gondolok itt, hanem az aranynyaklânosokra stb. Szoval miert irigykedtek rajuk?? Am en nem vagyok cigany, szoval cigok is irjanak

2019. febr. 5. 22:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Irigyli őket a halál...
2019. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%

Mert bárkit képesek vagyunk irigyelni, hiszen a legtöbb ember életében vanm valami, amit kívánaosnak tartunk. Persze az egész csomag együtt nem kéne, de ha szemezgetni lehetne...

Irigylem a szomszéd úszómedencéjét, a másik ismerősöm összetartó, jó hangulatú családját, a harmadik nyaralását, anyagi jólétét. De a bunkó, törtető férjétől, a családját ért tragédiáktól, a látástól vakulásig végzett munkájától kiráz a hideg, azt köszönöm, nem kérem.

Persze nincs ok-okozati kapcsolat, de adott emer életében együtt vannak ezek a jó és rossz dolgok. Irigyelni a jó részt szoktuk.

2019. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
Tuti az vagy kerdezo
2019. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Utolsó nem értem miről beszélsz.... 🤔
2019. febr. 5. 23:04
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

A legtöbb cigány sem maga miatt hordja az aranyat, csak ez a legegyszerűbb módja annak hogy tudassa, nem kenyérre kell a pénz amiből él...

Egyébként a cigányok is a feketékhez mérik magukat :D Nem hiába olyan a megnyilvánulásuk, viselkedésük.

2019. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam ami rajtuk van nem is arany hanem réz. Ni a vèlemènyed?
2019. febr. 5. 23:30
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Mi nálunk,errefelè nagy a házuk!azèrt
2019. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Az én ismerőseim is mind irigyek a cigányokra. Én is. Szeretnék én is kiülni a szemétkupac mellé, köldök fölé húzni az atlétámat és simogatnám a hasamat.
2019. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert a legtöbb ilyen aranyfukszos cigány kb. semmit nem csinál, és dől a lé (rablás, segíly, csalások, kamu segélyek trükközéssel való beszerzése)... csak ezeknek a magyaroknak azért nem lenne gyomruk azt csinálni, mint nekik, ill. nincs meg az a támogatás, hátszél, mint egy cigány családnál.
2019. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%
Ennyi rasszista gusztustalan embert! A magyar emberek alapból nyomorultak! De kérdező te is mi jogon cigányozol?? Remélem ezért még valaki jól szájba fog verni! 😂😂
2019. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!