Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Most ki kell élveznem az...

"Most ki kell élveznem az életet. " Mások is utálják ezt a mondatot, vagy csak szerintem undorító?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy mi az, hogy MOST KELL és ÉLVEZNI. Tehát akkor élvezi az illető az életét, ha piál, ha smárol és összefekszik fűvel fával minden nap? Vagy akár heti 1x? És mikor ennek a korszaknak vége van onnastól fogva már nem fogja élvezni az életét? Engem már dobtak ki egy hosszú kapcsolatból is ezzel a mondattal. És nagyon rosszul esik amikor belegondolok, hogy ez a lány eldobott ezekért amiket korábban soroltam.

2019. febr. 6. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Majdnem minden életkorban lehet élvezni az életet. Gyerekként, kamaszkent, felnőttként és életünk alkonyán is meg lehet találni az élet szépségeit. Teljesen természetes, hogy minden életkorban más és más fontos. Nekem nincs bajom ezzel a mondattal, ami téged bánt.
2019. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A moston van a hangsúly. Ezt általában 18-24(?) éves korig szokták mondani. Miért pont ez a kor? Azért mert egyetemistaként ekkor nagy velószínűséggel még apuci-anyuci pénzét isszák el és nem a sajátjukat?
2019. febr. 6. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

40 évesen akkor sem lehetsz 20 ha már milliárdos vagy. Az nem jelenti az általad felsorolt tevékenységeket, hogy "Most kell élvezni az életet."

Mikor kéne? Holnap de majd holnap is holnap egészen nyugdíjig? Idősen jobb lenne bánni, hogy nem élvezted az életet? Lehet élvezni bármilyen csak nem szabad úgy gondolni semmire, hogy a tiéd mert úgy könnyen elhitetheted magaddal, hogy az íróasztalod az életed, vagy a fűnyírás, vagy az alvás, a munka. Bármi. Egy szűk kis világban nem lehetsz boldog.

Ezek saját tapasztalatok ne vedd kézpénznek amit írtam.

2019. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem fizették az egyetemet, zsebpénzt is kaptam, söröztem is szinte minden nap a haverokkal meg buliztam. Ha dolgoznom kellett volna, akkor ez nem fért voéna bele az időmbe. Most hogy már dolgozom, így a piűlás nem fér bele, örülök, hogy megtettem akkor a szórakozást, amikor volt erre időm, bármikor újracisnálnám
2019. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Hah, ez jó! 18 vagyok még nem is beszéltem lánnyal, és várok a csodára hogy majd lesz egy aki nem ilyen "élet élvezős" senkiházi :D Ez egyáltalán nem élet, az az élet ha van kire vigyázni, kit megölelni és szeretni egész nap. Nem az ha "kiéled magad" mert fiatal vagy. Én nekem például az életem értelme lenne egy lány végre aki visszahúzódó és nekem való, nem olyan mint a többi.. én még se kapom meg, és nem is fogom. Bezzeg akik ütik/verik és kihasználják őket, azt mind imádják :D Hol a LOGIC?
2019. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fas.za 👍
2019. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy elcsépelt, hülye szöveg, én sem szeretem, meg a másik ami idegesít, hogy feszegessük a határainkat. Az a baj, hogy összefonódott azzal, hogy menjünk inni.

Viszont ha csak a szavak jelentését nézzük, akkor igaz, törekedni kell arra, hogy jól érezzük magunkat.

2019. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!