Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme annak, ha instagram...

Mi értelme annak, ha instagramon valaki bekövet 1-2 napra majd ki?

Figyelt kérdés

Nem fogok egy ilyen embert sem visszakövetni.

Mi a lényege ennek így? Kb hetente ez van. Főleg ruhás, cipős, idézetes oldalak csinálják ezt.


2019. febr. 6. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az ilyenek így próbálnak követéseket gyűjteni. Bekövetnek, remélve hogy majd te is visszaköveted őket, aztán mikor látják, hogy nem, akkor kitörölnek. (Mondjuk azt nem vágom hogy csinálják, listát követnek az ilyenekről, vagy mi?). Más értelmet nem látok benne. Ja hopp, ez távol áll az értelemtől.
2019. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tényleg... Nekik van erre idejük, hogy ezt követik? :D

Nekem csak azért tűnik fel, mert van összesen 10 követőm, és én is kb ennyi embert követek. Nem fogom ismeretlenek értelmetlen képeit nézni. Van igazság abban amit írsz. Köszi :)

2019. febr. 6. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is szögezzük le,hogy Instagram nem Facebook. Nem azért használjuk,hogy a szomszédokat,meg a rokonokat nézegessük rajta,arra ott a Facebook. Az Insta képmegosztó oldal,olyanokat követsz,akiknek tetszik a "galériájuk" és azok követnek,akiket érdekel a tiéd. Ezért nem átlagos képeket töltenek oda,hanem különböző tematikájúakat.

És igen,sajnos van ilyen,hogy bekövetnek abban a reményben hogy visszaköveted,hogy több követőjük legyen,de nagyon sok robot is művel ilyet,híresebb emberek,vagy igazából akárki fizet is,hogy automatikusan bekövessen a profiljuk másokat,pár automatiks

us,jellemzően emoji kommentet is írjon. Ez így működik. Nem unalomból vagy mert "ennyi idejük van". Ott így lehet követni valakit,vagy ha elég jók a képeid bekerülsz az Exploreba. Vagy esetleg hashtagek alapján.

Ha valaki új profilt nyit,esetleg árul valamit,be szokták követni azokat az embereket akik olyasmiket lájkolnak,amiket ők árulnak,mert ők a potenciális célközönség,és ha nem hirdetnek pénzért,akkor ez az egy módja van annak hogy a tudtunkra adják hogy léteznek és ezt meg ezt árulják,és mivel jobb esetben megnézed ki követett be,megnézed mijük van,és eldöntöd akarod-e követni,vagy nem. De legalább ránéztél,tudomásul vetted hogy van ilyen. Ez a cél.

2019. febr. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja,és a másik,ha privát valaki profija,ne csodálkozzon hogyha bekövetik,aztán pár nap múlva meg ki. Mert akkor látják csak hogy ki vagy és mit posztolsz ha bekövettek,tehát csak utána tudják eldönteni hogy akarnak-e követni vagy nem. És ha ezután úgy döntenek hogy nem,az azért van,mert a profil képed alapján kíváncsiak voltak,de a "feed"-ed alapján annyira nem érdekled hogy kövessen is,ezért visszavonja.
2019. febr. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen nyilván egy ékszereket reklámozó oldal, aki már így is ezer feletti embert követ, biztos azért követ be engem mert annyira kíváncsi a képeimre :D

Szerintem is amiatt van, hogy kövessem őt vissza. Nem szoktam, csak kíváncsi voltam mi az oka. Köszi nektek!

2019. febr. 7. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!