Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szüleim miért ilyenek?

A szüleim miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Lehet nem ebbe a témába kellene írnom, nézzétek el.

Szóval a szüleim olyan típusú emberek, hogy egyszerűen vonzzák magukhoz a negatívitást aztán csodálkoznak, hogy semmi nem sikerült. Olyanokat mondanak, hogy dagadt vagyok, öreg vagyok (40 éves), kopaszodok éshogy egy munkára se vesznek fel. Értem, hogy emiatt szarul érzi magát, de a kövérségen lehet változtatni, a kinézeten ez mind felszín. Én nem ilyen személyiség vagyok, vagyis próbálok nem ilyen lenni legalábbis. Próbálom a kitartást is megtanulni, az olyan dolgokat, amik hasznosak lesznek a jövőben, sokkal pozitívabb vagyok, de sokszor érzem, hogycsak magukkal húznak, én is olyan leszek, mint ők. Hogyan tudnék rájuk hatással lenni? Mert bármilyen motivációs videót küldök, beszélek ilyen dolgokról csak legyintenek rájuk. Nem értem az ilyen embereket. Hogyan fognak elszámolni magukkal majd a halálos ágyon? Mégha van egy másik élet is, ebből csak ez az egy van. Soha nem vágytam nagy tanulmányok elérésére, jól fizető állásra aztán családra meg unokákra, ez nekem túl szürke, azt csinálok amit szeretnék és biztos, hogy lesznek mélypontok meg mikor a csillagos égben leszek(jó pont nálam, hogy lehet nem lesz 2-3 egyetemem, de magabiztos vagyok, eltudom magam adni,feltudom szépíteni a valóságot) , de ki hogy van ezzel? Ezt tőletek kérdezem :)


2019. febr. 8. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:

El kell koltoznid neked is,h ne tegyek tonkre az eleted. Akkor lesz munkad is.

N

2019. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!