Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha itthon vagyok egyedül...

Ha itthon vagyok egyedül nincs motivációm és felkelni sincs kedvem. Ez normális?

Figyelt kérdés

Van munkahelyem, oda viszonylag szivesen megyek, ha hazajövök is mindig besüritek valami programot , takaritok vagy főzök aztán pihenés.

Viszont a szabadnapjaimon a lehető legkésőbb kelek ki az ágyból, nagyon nehezen, és legszivesebben semmit se csinálnék. Még enni is alig eszek, nem jön, hogy csináljak kaját, rendet rakjat vagy bármi hasznosat csináljak, pedig lenne mit. Egyszerüen nincs motivációm és kedvem bármit tenni. Csak itt heverek az ágyon és görgetem a netet, fáradtnak érzem magam pedig nem vagyok az.

Egészen más mikor a párom is itthon van, akkor már van kedvem főzni neki és együtt csinálunk is valamit, nem gubózok igy be. De mikor egyedül vagyok teljesen lehangolódom.

Miért van ez? Nektek is vannak ilyen napjaitok? 21n


2019. febr. 8. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem igen, és az a baj, h munka után is, így végül sose sikerül normálisan kitakarítani. Nem tudom miért van ex, olyan, mint valami lelki fáradtság.
2019. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*ez, nem ex
2019. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Akkor ismered az érzést :/

Nem tudok rájönni, mitől lehet.

Ha van kedved beszélgethetünk még erről privátban is.

Nem akadt még olyan, aki átérezné amit irtam.

2019. febr. 8. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor munkanapok vannak, rendesen dolgozol, tevékenykedsz. Amikor nincs munkanap, akkor meg csak elvagy. A szervezeted ezt kívánja, a feltöltődést.
2019. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De az a baj nem érzem feltöltődésnek, sőt, nagyon lustának és fáradtnak érzem magam egész nap. Még csak nem is alszok, csak döglök pedig olvashatnék vagy bármi mást csinálhatnék de semmit sem csinálok, mert nem jön.
2019. febr. 9. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!