Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Köztetek is van olyan, mint...

Köztetek is van olyan, mint én, aki úgy érzi, hogy "megállt a fejlődésben" és emiatt nem tud érvényesülni az életben?

Figyelt kérdés
25 vagyok és 19 éves korom óta járok egyetemre, de nem érzem, hogy valaha is lesz diplomám, miközben olyan 18-22 éves lányokat látok, akik iskolaszövetkezetekben projektvezetők, Erasmus-on keresztül járnak ide-oda és elképesztően talpraesettek valamint képzettek és emellett szabadidőre is jut idejük. A korombeli férfiak (és nem fiúk) pedig már komoly cégeknél dolgoznak mérnökként, közgazdászként saját egzisztenciával (gyönyörű bérelt lakás, BMW/Audi kaliberű használt autó, megtakarítás, külföldi utazások a csinos barátnőjükkel). És ami a legfontosabb, hogy testileg is érettek és felnőttek, miközben én 14 éves korom óta nem változtam semmit. Ugyanaz a vasággyal együtt 50 kilós, alacsony, beesett kisfiús arcú, reményvesztett szűz gyerek vagyok, miközben mások érett férfivá váltak és a korombeli csajok is jelentéktelen senkiként tekintenek rám. Hiába próbáltam tenni annak érdekében, hogy fizikálisan, mentálisan és személyiség tekintetében is felnőtt legyek... Nem sikerült és úgy érzem túl bonyolult az élet ahhoz, hogy először ne bérrabszolga, majd adósrabszolga sorsra, a végén pedig az utcára kerüljek. Nagyon keveset tudok az életről, miközben mások vígan úsznak a lehetőségek tengerében és a felmerülő problémákat is pofán röhögik, hogy utána azokból is profitáljanak és még magasabb szintre jussanak.

2019. febr. 8. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Maradj a realitás talaján de gondolkodj pozitívan és meg fogod találni azt a helyzetet és helyet ahol jól érzed magad.
2019. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"olyan 18-22 éves lányokat látok, akik iskolaszövetkezetekben projektvezetők"


Nagyon komoly elnevezés, de semmi ész nem kell egy ilyen munkához és csak henyélnek egész nap. Néha felhívják a diákokat telefonon, hogy mikor érnek rá, oszt annyi.


"Erasmus-on keresztül járnak ide-oda"


Berúgni Magyarországon is lehet.

2019. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kérdező ismerős sőt nagyon is,kb. 27-28 éves koromig az ideg evett meg folyamatosan.

Kajak ezt láttam én is.

Mai 20-n éves kislányok is prémium kocsiban,külön luxus lakást bérelnek,jó tekintsünk el most a k betűs szótól,nem rájuk gondolok hanem akik nagy multihoz kerülnek és projektvezető ilyen olyan vezető,ilyen olyan pozícióban,céges autó akár,benzinkártya.

Vagy fiatal kis srácok multinál projektvezető,ilyen olyan vezető prémium luxus BMW,Volvo, luxuskecóban,utazgatnak minimum 6-700e-rekért.


Nekem egyik csaj ismim 20-n éves,1 év gyakorlattal projektvezető és 600e nettó,komolyan.

Én az ő korában a felét kerestem meg.

Könyörgöm hogyan?


Nem panaszkodok mert jövök fel,de tényleg elképesztő,hogy fiatal kislányok srácok szinte legújabb Bömös,Audi, fullos kecó,Miamiba nyaralgatnak párjukkal.


Van még egy csaj ismim azok minden héten New York,Floridában vannak elképesztő.

2019. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Berúgni Magyarországon is lehet."


Ja, angol nyelven tanulni egy idegen országban, eltérő kultúrájú emberekhez alkalmazkodni és felfedezni egy idegen környezetet valóban olyan hétköznapi dolog, ami egy magamfajta lúzernek simán menne...

2019. febr. 8. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A főcímben leírtak rám is érvényes. Többféle képzésen vettem már részt, de nem hasznosítom őket. Így sajna én is megálltam a fejlődésben...
2019. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Könyörgöm hogyan?"


"Van még egy csaj ismim azok minden héten New York,Floridában vannak elképesztő."


Azért azt halkan elárulhatom, hogy ezek a csajok szinte kivétel nélkül a testükből csináltak komoly karriert (és nem a ku****kodásra gondolok) ami mellett a tanulmányok inkább másodlagos szerepet kaptak, vagy úgy is mondhatom, hogy pozitív hozadéka lett. Rengeteg fiatal szép és csinos lány már egészen fiatalon modellügynökségeken keresztül keres súlyos pénzeket, amikből az utazások, drága tandíj, lakás, kocsi lazán kijön. El se hinnéd, hogy egy dekoratív iskolás tinilány mennyire keresett "termék" a divatiparban. És akkor még a pénzes "mecánásokról", spanokról ne is beszéljünk, akik méhkirálynőként kezelik őket. Ez nagyon egyszerű dolog én is megtudnám tenni, ha vonzó lennék, még fiúként is. Szóval nem is inkább a külsőségekre gondolok, hanem a színtiszta talpraesettségre, a világszemléletre és életfelfogásra. De ahogy így leírtam ezeket, sztem meg is válaszoltam magamnak a kérdést: minden a szépségből és az azzal kapcsolatos önbizalomból ered. A diplomások/egyetemisták között nemhiába vannak jelen drasztikusan nagyobb arányban a szép/dekoratív lányok, mint a csúnyák/kövérek.

2019. febr. 8. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!