Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek lekezelő,...

Hogyan legyek lekezelő, nagyképű és magabiztos?

Figyelt kérdés
Adjatok pls bele mindent, a határ a csillagos ég, írjátok meg hogyan viselkedjek minél flegmábban, lekezelőbben mert önmagam nem tudom kitalálni :/

2019. febr. 9. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Tudom ajánlani a "Hogyan legyünk tenyérbemászó fa$zkalapok" illetve "A társadalom hulladékai" című könyveket.
2019. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Várjál egyes, még ne adj neki ilyen tanácsokat, írni-olvasni nem tud, még nem elég nagy, ezt is más írta ki neki..
2019. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
nem tudom, én csak kedves, önzetlen és magabiztos vagyok :) fogalmam nincs..
2019. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Szóval, hogyan legyél olyan akit szivesen rugnék pofán acélbetétessel?
2019. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#szendvicskolléga6 Pontosan!
2019. febr. 9. 18:29
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Dr. Cox a Dokikban jó példa erre.
2019. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire be akarsz vágódni a lányoknál? Vigyázz nem mind esik hanyat, lesz aki pofán fog verni.
2019. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Lány vagyok lol :DD
2019. febr. 9. 19:27
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Hát ez rémes.
2019. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor kifejtem, mi is az oka :p Uncsitesóm (lány) aki 2 évvel idősebb nálam (16 éves) sokszor határozottabb érvekkel beszél, és folyton kötekedik velem, igazából mindenkivel, mert tudja, hogy neki ha igaza van ha nincs, akkor is igaza van! Egyszerűen mintha nem tudna hibázni. Féltékeny is vagyok rá, mert tökéletes. Vékony, magas, szép, NAGYON SZÉP, és én hát azért elbújhatok mögötte :/ szval irigy vagyok rá. Egyszer messengeren mikor beszélgettünk, mondta, hogy telon keresztül milyen lekezelő vagyok élőben meg meg sem szólalok, csak a telefont bámulom. (Én amúgy egyeltalán nem vagyok lekezelő, nehéz is lenne úgy viselkednem, és mivel akkor még kedves volt én sem viselkedhettem máskép, az ciki volna) Aztán valamire berágott. Egy héttel rá már nem is beszélgettünk. Csak mert láttam hogy távolság tartó, kerül és mikor irtam neki annyit válaszolt, h "azjo". :/ Azóta nagyon flegma, és inkább beszélget az egyik barátnőjével, mint velem. Szinte mindig egymáshoz voltunk nőve, de most folyton flegma velem, kiforgat a szavaimból, és őt lehetetlen!! Mindig igaza van, tényleg úgy van ahogy mondja, és mikor valami olyat mond ami azért gáz, még akkor sem kímél a kínosságtól. Nagyképű. Mert szép, kifogásolhatatlan külseje van és abba sem tudnék belekötni, ráadás szebb mint én, (mondjuk én nem tartom magam annak, de na szval SZEBB :D) vékony alkatú is, én is vékony vagyok (46 kg 170cm amugy sorry a sok infoert) de ő neki pálca vékony dereka van, hosszú combja, gyönyörű körmei, haja és én pedig k#rvára féltékeny... csak magába foglalva ennyi. SZÓÓVAL igazán sajnálom a regényt, de ez az eredeti oka amiért egy flegma nevetséges, humoros, köcsög akarok lenni :$ :D Most remélem 300 agysejted pusztitottam el. :*
2019. febr. 9. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!