Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Egy szép nő felöltözve/kicsin...

"Egy szép nő felöltözve/kicsinosítva ahogy jól jól érzi magát (önmaga miatt) már végig sem mehet az utcán, hogy egy csomó pasi meg ne nézze. (vagy több). Pasinak nincs joga nézni? Nem tetszhet neki?

Figyelt kérdés

Bocsánat a rossz fogalmazásért. Konkrét példa talán segít. Minap láttam egy lányt alakra is de öltözködésre számomra tökéletes. Hosszú csizma rövid szoknya amit a kabát takar,fekete harisnya;hosszú ápolt haj;szép arc szemek...

Megnéztem szinte akaratlanul is rajta maradt a szemem. Múzeumban is egy szép szobor/festmény vinza a tekintet. Ma nem de máskor kaptam már ezért...hogy milyen rossz neki,hogy saját kedve szerint ízlésesen felöltözik és sokan nézik...

Szóval a jó nőség átka hogy néznek.

Vagy a pasik bunkók.



2019. febr. 9. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem baj az ha megnézed, hogy kik vannak körülötted. Én is szoktam nézni az embereket. Aki ezt nem bírja ne menjen ki az utcára.
2019. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
53%
Inkább örülnének neki hogy nézik őket, legalább tudják hogy csinosak :D
2019. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha meg senki sem nézne rájuk, akkor az lenne a bajuk....
2019. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Hidd el, egy nő tudja magáról amikor szép, hogy az... ha épp nincs "kedve" ahhoz, hogy bámulják, tesz róla, hogy ne legyen olyan vonzó...

Azért nem kell őket annyira sajnálni ;)))

Mindenesetre állati cuki vagy!

2019. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem hogy baj lenne, ha megpillantasz valakit és tetszik az illető, de bámulni másokat huzamosabb ideig nem illik.

Ezt már ovis korunktól próbálják megtanítani nekünk, több-kevesebb sikerrel.


A szobrok/festmények nézegetését meg inkább nem hasonlítanám ahhoz, hogy egy hús-vér embert bámulsz, aki csak szeretné élni az életét, és nem dekorációnak van ott.

2019. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
58%
Én leszarom amíg nem füttyögnek vagy szólnak utánam alpárian.
2019. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Bombanőőő
2019. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nagyon örülnék, ha nem lenne joguk nézni.
2019. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8as itt v privátban kifejted?
2019. febr. 10. 08:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha néznek. Ha kocsányon lógó szemmel, ízléstelenül bámulnak perceken keresztül, mintha egy darab hús lennék, az zavar... azért mégiscsak emberek vagyunk, nem állatok, viselkedjünk már úgy.
2019. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!