Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Verekedés helyett inkább...

Verekedés helyett inkább felnőtt fejjel megbeszéltem vele jó döntés volt?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy egy 18 éves srác vagyok és ma nekem állt az egyik lány osztálytársam pasija mert elvileg rámásztam a lányra úgy hogy én csak barátként tekintek rá. Elakarta törni a nyakamat de én higgadt felnőtt fejjel megbeszéltem vele. Mondtam neki hogy nevetséges gyáva dolog aki verekedni akar és szánalmas az kinek csak facebookon nagy a szája stb stb. A lényeg hogy ezt ő is belátta és végül ellénségének hitt most meg barátja lettem azzal hogy csak megbeszéltem vele és nem került vereekedésre a téma.

Félreértés ne essék edzek napi szinten testet épitek kondiparkba járok. Elég vállas srác vagyok csak nem szeretem a verekedést valahogy nem az én stilusom meg egy kicsit beparázok ha verekedni kellenne mert félek magamtól hogy nemtudnék leállni olyan nagy dührohamom lenne akkor. Szóval jó döntés volt az hogy higgadt felnőtt fejjel megbeszéltem vele és nekem adott igazat folyamatosan és a végen bocsánatot is kért. Jól döntöttem?



2019. febr. 9. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért ne lett volna? jobb lenne esetleg rendőrségre járni 8 napon túl gyógyuló miatt? az erőszak az utolsó megoldás, te csináltad jól
2019. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Legyel buszke magadra remelem facebookra is kiposztolod hogy az ismeroseid is buszkek lehessenek
2019. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs otthon sajat hamvasztod,akkor jo dontes volt :D
2019. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, jól döntöttél. Mindenkinek így kellene.
2019. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Már megint egy egósimogató kérdés.

Jól tudod, hogy milyen válaszok fognak érkezni, csak hallani akarod egy kicsit, ahogy bizonygatják, hogy mennyire király vagy.

Azt az időt, amit ennek a kérdésnek a kiírására szenteltél, fordíthattad volna valami hasznosabb dologra is.

2019. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A hamvasztós téma elég morbid de adja :D nincs de nem is kellene.

Nem egoméregetésből irtam ki csak megnyugodjak hogy jól döntöttem e mert a mai világban nem lehet tudni mi a helyes cselekedett hogy erőszakkal fintorgassam az erőmet vagy ha ilyen vagy meg lehet beszélni😊

Egyébként aki válaszolt bármilyen formában is annak köszönöm!

2019. febr. 9. 23:30
 8/8 anonim válasza:
Példaértékű felnőtt magatartás! Büszke lehetsz magadra!
2019. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!