Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire baj, ha valaki...

Az mennyire baj, ha valaki huszonévesen korán fekvő és korán kelő típus?

Figyelt kérdés
Lefekszik este 9kor még szombat este is, másnap meg felkel hajnalban, többnyire 5 óra környékén. Ez mennyire baj?
2019. febr. 10. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, 26 éves nőként.

Szerintem legalább ugyanakkora hátrány, mintha valaki bagoly lenne, 2-kor fekszik és 9-10 között kel.



Én amúgy szeretek otthon reggelizni, normálisan összeszedni magam, sőt, reggel mosogatok, rakom el a ruhákat. Frissebb vagyok, jobban ráveszem magam.

2019. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Mindenki másképp van beállva, van akit ha az ágyhoz láncolsz se tud elaludni éjfél előtt, de akkor is hulla ha 8 előtt ébred, te viszont meghalnál a fáradtságtól ha fent kéne maradnod, ellenben magadtól felkelnél 5-6 körül. Sajnos a munka világa kikényszerít egy életmódot, ami baj. De te még a szerencsés eset vagy, neked könnyebb dolgozni.
2019. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bulizós típus, akkor nem baj.
2019. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kinek lenne baj? Esetleg a párodnak, aki bagoly típus. Ezen kívül szerintem senkinek nem baj, hogy éled a mindennapjaidat. Én szeretnék korán feküdni, korán kelni, de nem megy.
2019. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Baj? Szerintem az átlag munkahelyeket nézve ez a jó. Én ovitól egyetemig szoptam mindig a bagolyságmmal :D
2019. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem, de én 21 évesen öregnek is érzem magam.
2019. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem baj! En is inkabb szeretnék igy lenni, mert en meg bagoly vagyok.
2019. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem muszáj ilyennek lennem, mert ha tetsgik, ha mem, apám felver hajnali 5-kor, jobb esetben, alde inkább 3 vagy r körül. Hosszű évek óta, nyugdíjas...


Buli, az mi???

2019. márc. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!