Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem az...

Az emberek miért nem az eredeti személyiségüket mutatják?

Figyelt kérdés
Hazudnak saját magukról,felvesznek kamu tulajdonságot,de amikor az ember meg már azt hiszi hogy ki ismerte,akkor jön a csalódás és nem is olyan ember,akinek megismerte. Hanem teljesen más. Mire jó ez? Miért nem őszinték az emberek?
2019. febr. 10. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Mindenkinek lehet rossz napja, vagy pillanata.
2019. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert gyáva férgek.. Mindenki kedves meg aranyos mikor megismered.. Na én pont az ellentétje vagyok és ez az igazi arcom! Régen én is kedves ember voltam, de az szívből jött, felnőtt emberként már más milyen vagyok! 27F
2019. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én önmagam vagyok, és nem tanultam meg hazudni.

Elég sz*r így élni, ami azt illeti. Ettől független nem változok meg, mert egy letűnt korban ez még értéknek számított volna. Csak mire felnőttem, ez a kor megszűnt létezni. Vaaagy anyámék hazudtak és adtak nekem egy semmire se jó értékrendet, nem tudom.

2019. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert félnek, hogy akkor sebezhetővé válnak... Megjegyzem jogosan, mert ma már kevés olyan ember van, aki nem arra vár, hogy a másikba belekössön...
2019. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó te nagyon jól írtad. De ez nem jogosítja fel az embereket arra, hogy képmutató kétszínű férgek legyenek! ;)
2019. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
A pszichológia szerint mindenkinek három személyisége van. Amit a társadalom felé mutat, ahogyan az ismeretségi körében viselkedik és amit csak saját maga ismer
2019. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az emberek a környezetükhöz idomulnak. Milyen legyen az átlagember egy olyan világban, ahol hazugságok veszik körül minden irányból?

Hazudnak a reklámok! A bankok szándékosan megtévesztő módon tevékenykednek, - ahol csak tehetik, csipegetik a "pénzedet", mert már az is csak egy virtuális valami! A politikának titulált akármit hagyjuk, de az oktatás is az éppen aktuális hatalom szája íze szerint "alakítja" a történelmet. Olyan intézmények vannak a gazdasági vérkeringésben, amelyek fizikálisan nem is léteznek! Mindenütt jelen van a nagyüzemi szélhámosság! Az emberek a jövedelmüket többnyire nem is látják fizikálisan, - egyesekből és nullákból álló gombolyagokat utalgatnak szanaszét a világba. A szolgáltatóiparba bejuttatott (véletlen) túlfizetésből egy vasat nem látsz vissza, - jobb esetben lemosogatják, leeheted, vagy bármi, de vissza csak a szemed alá kapsz, kettőt. A törvénykezés jogot szolgáltat, de az igazság felejtős! Az emberi életnek gyakorlatilag semmi értéke úgy jogilag, mint egészségügyileg. A tápanyagok mutatósak, de közel sem akkora a tápértékük, mint a bürokratikus, többszörös drágítási tényezőket generáló "szabályozásokat" megelőzően. Hazádtól kilométer ezrekre hempergő milliárdosok avatkozhatnak emberek tömegeinek hétköznapi életébe - büntetlenül. Hazádtól ezer pár száz kilométerre székelő szervezet szabályozhatja, szeretné szabályozni, hogy te mit adhatsz otthon a disznódnak a saját földeden és azon is fáradozik, hogy élősködő bűnözőkről legyél köteles gondoskodni, de az sem lepne meg ha kijönne rendeletben, hogy a páros napokon a nők nem viselhetnek zöld bugyit, a férfiaknak pedig sárga atlétatrikót kell viselniük, s tucatjával léteznek szabályok, ami a csehre, magyarra, lengyelre vonatkoznak, de egy belgára, egy angolra, vagy franciára nem. Tehát egy, "az elejétől a végéig" hazug, virtuális, képmutató, szélhámos közegben vagyunk kénytelenek - választási lehetőség nélkül - élni.

Nem is vittem semmire...

2019. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó sok harag van benned és az emberi jellemre irányuló kérdést jól elvitted a politika felé. Szerintem első körben próbálj meg ezzel a nagy dühvel mit kezdeni, a világ máris egy fokkal kevésbé lesz ennyire rossz.


Egyébként a kérdező által említett jelenség minden emberre vonatkozik, nem csak kis hazánkra, nem lehet országhoz (és így politikához se nagyon) kötni.


Amúgy az a pszichológiai alaptézis a keleti filozófiákból származik, ott korábban jelent meg, mint ahogy ez a tudomány kialakult volna. És végtelenül igaz.

2019. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert félnek.Ha őszinték,elítélik őket.Ha nem őszinték,akkor hazugok,a hazugokat szintén elítélik.
2019. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én inkább vagyok mocskosul őszinte, mint hazug ember! Aki nem őszinte, az gyáva, sz@r ember!
2019. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!