Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vonaton a kalauz ugyanolyan...

A vonaton a kalauz ugyanolyan csajozós munka mint a buszsofôr? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen. De csak akkor ha jol nez ki. A 20 éves testveremet pont nemreg halozta be egy kigyurt 45 eves csalados kalauz.
2019. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Szörnyű,mikor egy buszsofőrt látok csajozni.

Minden!csak nem jòpofa!

2019. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es itt a kalauz szakma èrdekelne nem a buszos, ez egy hasonlat volt csak!
2019. febr. 10. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát, mindkettő olyan, akik fűnél-fánál bepróbálkoznak. :D De ez inkább kínos, mint szexi. Legfeljebb 15 éves lányoknak imponál ez, vagy azoknak, akik megrekedtek azon a szinten. Persze kedvesen reagálok, meg szerintem a legtöbben szintén, de magamban csak nevetek az ilyeneken. :D
2019. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek ez amolyan személyiségjegye, de nem kell, hogy komolyan is gondolja. Egy buszsofőr ismerősömnek állandóan kétértelmű megjegyzései voltak, de egy idő után rájöttem, hogy nem kell komolyan venni őket, vagy el kell viccelni az egészet és ugyanezzel az emberrel nagyon komoly, értelmes témákról is lehet beszélni. Nem egy ilyen férfit ismerek, más-más munkákkal. Persze vannak olyanok, akik tényleg kínjukban próbálkoznak mindennel és mindenkivel, na őket én is sajnálni és/vagy kiröhögni szoktam.


Ami meg a kérdést illeti - ha így akarsz csajozni, én a helyedben nem erőltetném, mert szánalmas dolog. Ha csak simán szociális típus vagy és mindenkivel szeretsz szóba állni, akkor viszont még bejöhet, mint munka. (De túl sok köszönetben és tiszteletben nem lesz részed, az emberek jó része bunkó és/vagy lekezelő a jegyellenőrökkel - ezt tőlük tudom.)

2019. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös? Ès milyen arànyban köztük nôcsàbàsz, könnyûvèrû nô?
2019. febr. 10. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Akinek olyan közvetlen, humoros, megnyerő szemelyisege van, annak kb ilyen szempontból mindegy milyen munkája van. A kalauz kb ugyanannyit kommunikál az emberekkel mint egy penztáros, egy pincer, vagy egy szobafestő. Igazából minden muna lehet csajozós munka, ha a megfelelő módon a megfelelő nőnél próbálkozol. Amúgy en nem talalom ezt a fajta "kommunikaciót" gaznak. Én kedvelem ha bókolnak nekem -persze nem tapló módon, és a viccet is ertem. Persze nem dobom le egyből a bugyimat, de jól esik az egómnak. 30/N
2019. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha folyton csak "csajozol", akkor az előző csajt éppen cserbenhagyod.
2019. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen. lehet csajozni és sokan buknak erre
2021. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!