Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

A vonaton a kalauz ugyanolyan csajozós munka mint a buszsofôr? Tapasztalatok?

febr. 10. 15:33  Privát üzenet  

A válaszok
Igen. De csak akkor ha jol nez ki. A 20 éves testveremet pont nemreg halozta be egy kigyurt 45 eves csalados kalauz.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 10. 15:34 Privát üzenet

Szörnyű,mikor egy buszsofőrt látok csajozni.

Minden!csak nem jòpofa!

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 10. 15:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2-es itt a kalauz szakma èrdekelne nem a buszos, ez egy hasonlat volt csak!

# 3/8Időpont febr. 10. 16:16 Privát üzenet
Hát, mindkettő olyan, akik fűnél-fánál bepróbálkoznak. :D De ez inkább kínos, mint szexi. Legfeljebb 15 éves lányoknak imponál ez, vagy azoknak, akik megrekedtek azon a szinten. Persze kedvesen reagálok, meg szerintem a legtöbben szintén, de magamban csak nevetek az ilyeneken. :D

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont febr. 10. 16:21 Privát üzenet

Van, akinek ez amolyan személyiségjegye, de nem kell, hogy komolyan is gondolja. Egy buszsofőr ismerősömnek állandóan kétértelmű megjegyzései voltak, de egy idő után rájöttem, hogy nem kell komolyan venni őket, vagy el kell viccelni az egészet és ugyanezzel az emberrel nagyon komoly, értelmes témákról is lehet beszélni. Nem egy ilyen férfit ismerek, más-más munkákkal. Persze vannak olyanok, akik tényleg kínjukban próbálkoznak mindennel és mindenkivel, na őket én is sajnálni és/vagy kiröhögni szoktam.

Ami meg a kérdést illeti - ha így akarsz csajozni, én a helyedben nem erőltetném, mert szánalmas dolog. Ha csak simán szociális típus vagy és mindenkivel szeretsz szóba állni, akkor viszont még bejöhet, mint munka. (De túl sok köszönetben és tiszteletben nem lesz részed, az emberek jó része bunkó és/vagy lekezelő a jegyellenőrökkel - ezt tőlük tudom.)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 10. 16:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

5-ös? Ès milyen arànyban köztük nôcsàbàsz, könnyûvèrû nô?

# 6/8Időpont febr. 10. 20:04 Privát üzenet
Akinek olyan közvetlen, humoros, megnyerő szemelyisege van, annak kb ilyen szempontból mindegy milyen munkája van. A kalauz kb ugyanannyit kommunikál az emberekkel mint egy penztáros, egy pincer, vagy egy szobafestő. Igazából minden muna lehet csajozós munka, ha a megfelelő módon a megfelelő nőnél próbálkozol. Amúgy en nem talalom ezt a fajta "kommunikaciót" gaznak. Én kedvelem ha bókolnak nekem -persze nem tapló módon, és a viccet is ertem. Persze nem dobom le egyből a bugyimat, de jól esik az egómnak. 30/N

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 12. 13:28 Privát üzenet
Deotex nevű felhasználó válasza:

Ha folyton csak "csajozol", akkor az előző csajt éppen cserbenhagyod.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont tegnapelőtt 10:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Számotokra ijesztő egy magas lány? Lehet ugyanolyan nőies mint egy alacsonyabb társa?
Apukámnak ugyanolyan vagy ugyanaz a haja van? Ugyanis tőle örököltem a haját?
A melegek is ugyanolyan emberek mint mi, miért kell kiközösíteni őket még mindig?
Miért van, hogy valakinek ugyanolyan az arca 14 évesen és 22 évesen, még másnak a felismerhetetlenségik megváltozik?
A szőke hajú nő ismerőseitek akik nagyon szépek, szerintetek barna hajjal is ugyanolyan vonzóak lennének?
Vajon miért veszekednek emberek egyetlen ülőhely miatt a tömegközlekedésen (mondjuk buszon, villamoson), miközben kicsit arrébb van másik üres hely, ami ugyanolyan jó? Reggeli kávé helyetti dopping?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!