Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek meg állandóan...

Miért néznek meg állandóan azonos neműek hátulról?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre ha állok az utcán és jönnek a hátam mögött és odafordulok állandóan végig mérnek, ha egyedül vannak hanem. Miért?? Semmi furcsa nincs bennem, átlagos magas és súlyu vagyok. Nincs zöld hajam és még leszbikus sem vagyok. Fekete nadrágban szoktam lenni, vagy farmerban + kabát. Miért kell ennyire méregetni engem? Általában kövér lányok szoktak méregetni. Én nem vagyok kövér de sovány sem. Mégis úgynéznek rám mintha valami ufó lennék.
2019. febr. 11. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Sz@ros a segged tuti azert😏
2019. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Miert erdekel? Mindenki nez mindenkit... nem csak teged.
2019. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember társaslény. Megnézi fajtársait. Ebből is látszik, hogy mi is csak állatok vagyunk, csak tudunk autót vezetni, meg egy mikrofonba hülyeségeket beszélni öltönyben és nyakkendőben.
2019. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Csodálkoznak, hogy hátratekert fejjel közlekedsz:-)
2019. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amúgy ha belegondolunk, mennyire irracionális már, hogy jelentőséget tulajdonítunk a megnézésnek? Elvégre mit látunk az utcán; repedés a járdán, utcatábla, egy Suzuki, egy bokor, egy felhő.. nyilván mi emberek, egymásnak vagyunk a legérdekesebb látnivalók. Csak valamiért a szociális normáink azt diktálják, hogy ne bámuljuk egymást feltűnően. Mert "illetlenség". Ezzel mindannyiunk folyamatosan csak korlátozzuk a természetes ösztöneinket, hogy illeszkedjünk a társadalomba. Kissé ironikus, hogy pont azzal törekszünk megfelelni egymásnak, hogy ignoráljuk egymást.
2019. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

#4. megírta a tutit. Szerintem csak akkor néznek rád, amikor hátrafordulsz. Amúgy a kutyát nem érdekli szerintem, csak te pont ezt a szitut veszed észre. Ne légy paranoiás.

És hogy vigasztaljalak. Engem meg a vonaton, buszon bámultak a képembe, amit kifejezetten utáltam, hogy mi van rajtam akkora látnivaló. Negatív értelemben fogtam fel, és totál rossz érzés. Pedig én sem vagyok sem ragyás, sem csúnya, teljesen átlagosnak mondanám magam, mégis zavar, ha bámulnak.

2019. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem benned van valami kóros, amitől azt hiszed, hogy téged figyelnek ?
2019. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te vagy a célszemély, akit meg kell figyelniük.


Nem ám, csak vicceltem. Ne foglalkozz velük!

2019. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki megy előtted és random hátrafordul, te nem nézed meg, h mi a f**z? Nyugi, ha csak mész előttük, észre se vesznek kb.
2019. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!