Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem volt még barátom és...

Nem volt még barátom és mindenre azt hiszem, hogy tetszek valakinek. Megoldás?

Figyelt kérdés
Pl egy fiú a liftnél várta a barátjával a liftet, én pedig odaálltam. Az egyikük beszállt, míg a másik elkezdte bekötni a cipőfűzőjét, majd előre engedett. Vagy ha valaki rámnéz picit hosszabban már azt is rögtön jelként aposztrofálom vagy ha valaki utánamnéz. Segítsetek, hogyan álljak hozzá ehhez normálisan?

2019. febr. 11. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés, csak én pasi vagyok. Szerintem az önbizalomhiányból fakad. Próbálom magamnak bemagyarázni, hogy annyira nem is vagyok ronda, hiszen ez is - meg az is rámnézett.
2019. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Varga Lilian ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális :) mindenki szeretné vonzónak érezni magát legyen szó férfiról vagy nőről. Ma már annyira nem beszélgetnek az emberek mindenki bele fán bújva a telefonjaba, zenét hallgat stb (és itt tisztelet a kivételnek), hogy aki ránk néz már többet adott nekünk az átlagnál. Pedig lehet hogy nem tetszik nekünk az aki a liftnel áll vagy előre engedett de a gesztus és a kiváltott érzés megmarad. És ez normális és jóleső szerintem.
2019. febr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kb azt hiszem hogy mindenki lenéz, főleg a kis trendi csitri lányok, mint ha röhögnének hogy nem vagyok kinézetre se olyan páwa nagyképű hülyegyerek.. Ez van sajnos.. Ha magamból indulok ki, neked egy pár kell aki elfogad, és az ő véleményére tehetsz. Ha én mennék egy lánnyal aki szeret tennék arra nagy ívből hogy ki mit gondol
2019. febr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínűleg a túlzott gátlásossággal lehet a baj..
2019. febr. 13. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!