Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért tilthat le egy ismeretlen, de szereplésre vágyó nő az Instagramon?

27 éves olyan külföldi nőről van szó, aki sztár szeretne lenni. Azon remeg hogy több követője legyen, mindent megtesz érte. Életcélja hogy influencer lehessen, most 7000 follower van neki, az is csak úgy hogy volt már pár popsis kép is. Pedig úgy indult neki, hogy neki nem kell megmutatnia semmit hogy sok ezer követője legyen és kilincseljenek nála a reklámozók, induljanak az ingyen luxusutak.

Nem akarok semmit ettől a nőtöl, nem stalkerkedem, csak néha ránézek ugyanúgy mint másokra mert pl olyan helyen nyaralt ahova én is menni akarok. Máskor meg konkrétan az utcánkból posztolt sztorit, külföldről idejött hozzánk körülnézni. Tök véletlen volt és vicces egybeesés.

Szóval semmi komoly, néha megnézem ha olyan a sztorija ami érdekes. Erre a mai napon látom, hogy letiltott teljesen. Miért csinálhatta ezt? Nem kommenteltem, nem zaklattam, nem csináltam semmit.

febr. 12. 10:21  Privát üzenet  

A válaszok
Kései Sirató nevű felhasználó válasza:

Lehet, hogy összetévesztett valakivel?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 12. 10:39 Privát üzenet
Lehet, hogy véletlenül, nem téged akart, vagy elkezdte szelektálni a követőket valamilyen szempont alapján.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 12. 10:50 Privát üzenet
Egyébként lehet, hogy pont azért tiltott, mert soha nem kommenteltél, nem csináltál semmit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 12. 10:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, hát nem tudom. Na mindegy is, csak tiszta bolond hogy erre pazarolja az idejét :D

# 4/6Időpont febr. 12. 15:33 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Honnan tudod, hogy tiltott? Lehet, hogy törölte magát, stb.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 12. 16:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Privát módban a böngészőben ott a profilja, másoknál is ott vannak a kommentjei. Ha az Instából megyek rá nekem semmi nem látszik belőle, a kommentjei sem.

# 6/6Időpont febr. 12. 17:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megfenyegettek?
Hogyan legyek nyitott? Hogy szólítsak meg ismeretlen embereket/ ismerősöket? (könyv? )
Miért kell szidni ismeretlen embereket az interneten keresztül?
Tegyük fel egy srác rá ír egy ismeretlen lányra egy Szia, mizu, mújsággal. Attól miért másznak a falra a lányok? Hozzá teszem én nem így szoktam:D Kíváncsi vagyok, természetesen...
Miért zavar az másokat (és engem is), ha valaki egy olyan nyelv kifejezéseit használja amit nem beszél vagy egy számára ismeretlen nyelven próbál poénkodásból beszélni?
Ez mire vall? Mit gondoltok egy ilyen személyről? Milyen típusú személy az alábbi? És miért gondoljátok a válaszotokat úgy?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!