Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tilthat le egy ismeretle...

Miért tilthat le egy ismeretlen, de szereplésre vágyó nő az Instagramon?

Figyelt kérdés

27 éves olyan külföldi nőről van szó, aki sztár szeretne lenni. Azon remeg hogy több követője legyen, mindent megtesz érte. Életcélja hogy influencer lehessen, most 7000 follower van neki, az is csak úgy hogy volt már pár popsis kép is. Pedig úgy indult neki, hogy neki nem kell megmutatnia semmit hogy sok ezer követője legyen és kilincseljenek nála a reklámozók, induljanak az ingyen luxusutak.

Nem akarok semmit ettől a nőtöl, nem stalkerkedem, csak néha ránézek ugyanúgy mint másokra mert pl olyan helyen nyaralt ahova én is menni akarok. Máskor meg konkrétan az utcánkból posztolt sztorit, külföldről idejött hozzánk körülnézni. Tök véletlen volt és vicces egybeesés.

Szóval semmi komoly, néha megnézem ha olyan a sztorija ami érdekes. Erre a mai napon látom, hogy letiltott teljesen. Miért csinálhatta ezt? Nem kommenteltem, nem zaklattam, nem csináltam semmit.


2019. febr. 12. 10:21
 1/9 Kései Sirató ***** válasza:
49%
Lehet, hogy összetévesztett valakivel?
2019. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy véletlenül, nem téged akart, vagy elkezdte szelektálni a követőket valamilyen szempont alapján.
2019. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként lehet, hogy pont azért tiltott, mert soha nem kommenteltél, nem csináltál semmit.
2019. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hát nem tudom. Na mindegy is, csak tiszta bolond hogy erre pazarolja az idejét :D
2019. febr. 12. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Honnan tudod, hogy tiltott? Lehet, hogy törölte magát, stb.
2019. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Privát módban a böngészőben ott a profilja, másoknál is ott vannak a kommentjei. Ha az Instából megyek rá nekem semmi nem látszik belőle, a kommentjei sem.
2019. febr. 12. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem írtál neki soha? Nem kommenteltél? Mert ezek alapján is ki lehet tiltani a nem kívánatos személyeket.

Ha nem,akkor az történt,kérlek szépen,hogy az ilyen insta modellek,nagyobb profilok,stb szoktak alkalmazásokat használni,trükköket. Tudod,mint az hogy bekövet,aztán kikövet,mert nem nézi meg ki vagy csak klikkel,aztán ha visszakövetted kikövet.

Valószínűleg ghost-followernek titulált,mivel nem kommentelsz,nem lájkolsz,de követed. Így a profil nagyobb elérést kap,ha tele van olyan emberekkel,akik aktívak érdeklődnek iránta.Mivel nem tudja kikapcsolni hogy te őt ne kövesd,ezért szoktak tiltani,majd feloldani,hogy tovább le legyél követő,de van aki nem is oldja fel. Ezt küldön appokkal csinálják,én is rászaladtam párszor az AppStore-ban,Ghost Follower Blocker néven van több. Szerintem csak ennyi történhetett. Amúgy az a 7000 követő nem olyan sok instán,nekem is kb 7100 követőm van a művészeti oldalamon,csak tele van ghostokkal. Annak nagy része nem is nézi a posztokat,sokan vannak akik nem is személyek csak bot-ok,meg online boltok.

2019. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

"Mivel nem tudja kikapcsolni hogy te őt ne köves"


Dehogynem tudja. api/v1/friendships/remove_follower/(user_id)/

De a felületen is van ilyen, hogy remove follower.

2019. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, logikusan ez történhetett
2019. febr. 28. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!