Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Rajtam kívül tényleg mindenki szeret sorozatokat nézni?

Egymást érik a Facebookomon a "sorozatokat nézős" mémek és százával, ezrével like-olják őket az emberek. Meg persze azok a mémek, szóviccek, amik valami sorozat szereplőjéről, annak nevéről, stb szólnak. Szóval biztos tényleg sokan csinálják ezt. Természetesen nem zavar, vagy ilyesmi, csak érdekel, hogy van-e rajtam kívül, aki szintén nem néz :D

Keress kérdéseket hasonló témában: sorozat

febr. 12. 12:50  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Én nem nézek

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont febr. 12. 13:01 Privát üzenet

Én magam rengeteg sorozatot nézek. A filmekből nem hozzák ki szerintem a maxot. Van amiből szenvedés végig nézni a másfél órát is, van amiből meg nagyon kevés a 2 óra és többet ki lehetett volna hozni a történetből. Tényleg rengeteg sorozatot nézek vagy néztem. Volt olyan aminek nagyon eröltetett lett a sztorija egy idő után, de azokat hagytam is.

Ismerek pár olyan embert aki szintén nem szereti a sorozatokat és ezzel szerintem nincs baj. Kinek mi jön be. Ez nem egy vérre menő küzdelem, nem ossza meg annyira az embereket, mint például a politikai nézetek. Max van egy kis csodálkozás, mintha valaki nem szeretné a kedvenc ételed, de ennyi. Vannak akik nem szeretik a sorozatokat és ezzel nincs baj. Nem vagy egyedül ne izgulj.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont febr. 12. 13:02 Privát üzenet
Én se filmeket, se sorozatokat nem nézek. Filmet még úgy, ahogy, de a sorozat végképp nem köt le. A könyvek jobban bejönnek, abból jöhet a sorozat. Mindenki mást szeret, nem vagyunk egyformák.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont febr. 12. 13:04 Privát üzenet
Én sem nézek sorozatokat, és fércbukom sincs.:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont febr. 12. 13:09 Privát üzenet

Én nem nézek sorozatokat.

Film is kapaszkodj meg évi 10-20.

Szabadidőm is kevés van.

Szeretek a neten olvasgatni mindenféléről.

Egyébként sportolok, kirándulok, növényt gondozok, fotózok, ha időm van.

Ha nagyritkán horgolok, rajzolok, süthető gyurmázok, ahhoz megy egy-egy film a háttérben, de akkor is inkább ismeretterjesztő műsor.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont febr. 12. 13:10 Privát üzenet
Nekem időszakos, van hogy rákattanok valamire, de néha évekig nincs semmi, amit rendszeresen nézek. Néha berakok 1-1 részt azokból, amit régen szerettem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont febr. 12. 13:18 Privát üzenet
Sorozatot régóta nem nézek. Nincs időm se rendszeresen, se darálva nézni és mindig a legizgalmasabb részeknél hagyják abba, míg a fele csak időhúzás. Moziba évente 2-3x megyek, otthon meg csak olyan filmeket nézek amiket láttam már.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont febr. 12. 13:37 Privát üzenet
Fiatalabb koromban néztem: Így jártam anyátokkal... stb. De aztán rájöttem, hogy nekem erre nincs időm és türelmem, mire egy sztori kibontakozik X évadon keresztül. Jó volt, szép volt, de én ma már csak mozifilmeket nézek, ha éppen nézek. Túl sok időt vesznek el a sorozatok számomra, és őszintén szólva nem is érdekelnek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont febr. 12. 14:29 Privát üzenet
Én sem nézek sima sorozatokat, mert legtöbbször baromira elnyújtottak. Az animéket viszont imádom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont febr. 12. 14:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!!:) Szuperek vagytok, hogy mindenki épkézláb, bunkóskodás meg trollkodás nélküli, értelmes választ írt, el se hiszem! :'D

Na igen, filmek, hát én is évi 10-et ha megnézek. Nagyritkán azért azt szeretem, de sorozatokhoz nem lenne türelmem :/ Az időmből futná, de inkább szörfölök a neten, vagy valami...

# 10/14Időpont febr. 12. 14:58 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mindenki rajtam nevet/rólam beszél vagy én vagyok paranoiás?
Itt miért erősebb, szerencsésebb, egészségesebb és erkőlcsösebb mindenki, mint a való életben?
Miért van mindenki annyira kiakadva attól, ha valaki magában beszél? Mintha nem is tudom miféle szörnyűséget követne el ezzel
Létezik még őszinte ember a világon, vagy mindenki taktikázik?
Milyen filmeket vagy sorozatokat tudtok ajánlani melyeket mindenki ismer, róla beszélnek meg ilyesmi?
Imádtam a 80-as 90-es évek filmsorozatait. A környezetemben mindenki agyondicséri számomra tök gáz esti sorozatokat, béna szereplőkkel. (Castle, Dr Csont, NCIS) Ki utálja még rajtam kívül?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!