Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívül tényleg mindenki...

Rajtam kívül tényleg mindenki szeret sorozatokat nézni?

Figyelt kérdés
Egymást érik a Facebookomon a "sorozatokat nézős" mémek és százával, ezrével like-olják őket az emberek. Meg persze azok a mémek, szóviccek, amik valami sorozat szereplőjéről, annak nevéről, stb szólnak. Szóval biztos tényleg sokan csinálják ezt. Természetesen nem zavar, vagy ilyesmi, csak érdekel, hogy van-e rajtam kívül, aki szintén nem néz :D

2019. febr. 12. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézek
2019. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én magam rengeteg sorozatot nézek. A filmekből nem hozzák ki szerintem a maxot. Van amiből szenvedés végig nézni a másfél órát is, van amiből meg nagyon kevés a 2 óra és többet ki lehetett volna hozni a történetből. Tényleg rengeteg sorozatot nézek vagy néztem. Volt olyan aminek nagyon eröltetett lett a sztorija egy idő után, de azokat hagytam is.


Ismerek pár olyan embert aki szintén nem szereti a sorozatokat és ezzel szerintem nincs baj. Kinek mi jön be. Ez nem egy vérre menő küzdelem, nem ossza meg annyira az embereket, mint például a politikai nézetek. Max van egy kis csodálkozás, mintha valaki nem szeretné a kedvenc ételed, de ennyi. Vannak akik nem szeretik a sorozatokat és ezzel nincs baj. Nem vagy egyedül ne izgulj.

2019. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se filmeket, se sorozatokat nem nézek. Filmet még úgy, ahogy, de a sorozat végképp nem köt le. A könyvek jobban bejönnek, abból jöhet a sorozat. Mindenki mást szeret, nem vagyunk egyformák.
2019. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem nézek sorozatokat, és fércbukom sincs.:)
2019. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Én nem nézek sorozatokat.

Film is kapaszkodj meg évi 10-20.


Szabadidőm is kevés van.

Szeretek a neten olvasgatni mindenféléről.

Egyébként sportolok, kirándulok, növényt gondozok, fotózok, ha időm van.


Ha nagyritkán horgolok, rajzolok, süthető gyurmázok, ahhoz megy egy-egy film a háttérben, de akkor is inkább ismeretterjesztő műsor.

2019. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem időszakos, van hogy rákattanok valamire, de néha évekig nincs semmi, amit rendszeresen nézek. Néha berakok 1-1 részt azokból, amit régen szerettem.
2019. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatot régóta nem nézek. Nincs időm se rendszeresen, se darálva nézni és mindig a legizgalmasabb részeknél hagyják abba, míg a fele csak időhúzás. Moziba évente 2-3x megyek, otthon meg csak olyan filmeket nézek amiket láttam már.
2019. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb koromban néztem: Így jártam anyátokkal... stb. De aztán rájöttem, hogy nekem erre nincs időm és türelmem, mire egy sztori kibontakozik X évadon keresztül. Jó volt, szép volt, de én ma már csak mozifilmeket nézek, ha éppen nézek. Túl sok időt vesznek el a sorozatok számomra, és őszintén szólva nem is érdekelnek.
2019. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nézek sima sorozatokat, mert legtöbbször baromira elnyújtottak. Az animéket viszont imádom.
2019. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!:) Szuperek vagytok, hogy mindenki épkézláb, bunkóskodás meg trollkodás nélküli, értelmes választ írt, el se hiszem! :'D

Na igen, filmek, hát én is évi 10-et ha megnézek. Nagyritkán azért azt szeretem, de sorozatokhoz nem lenne türelmem :/ Az időmből futná, de inkább szörfölök a neten, vagy valami...

2019. febr. 12. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!