Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a hozzászó...

Mit gondoltok erről a hozzászólásról?

Figyelt kérdés
Senkit nem szeretnék megbántani, hiszen én is nagyon túlsúlyos vagyok, viszont egyik régi haverom (már nem igazán találkozom vagy beszélek vele, mert egy egoista parasztnak tartom mostanában) pár éve elkezdett kondizni és mostmár egy "igazi testépítő" lett a srácból, ugye nagyon nagy izom, heti 5 alkalom a teremben, minden csaj beleborul az ölébe. Most 19 éves jelenleg. És azt hiszi ő a nagy megmondóember ezért elkezdett Facebookon felkeresni kövér nőkről szóló oldalakat, és genetikai hulladéknak kezdte őket nevezni, a halálukat kívánja nekik, hogy lusta férgei a kövér emberek a Földnek és ilyen verseket ír, hogy "Zöld erdőben jártam, Hájas bulát láttam,Befalt két BigMacet, Aztán lett szívbeteg, Hull a sok féreg, A természetes szelekció megint szép lesz". Én magam is egy kövér fiú vagyok és tudom, hogy egészségtelen a dolog, de nem hinném, hogy megérdemeljük ezeket a sorokat a sportoló emberektől, szerintem nagy patkányság. Mit gondoltok az ilyen emberről? Igazuk van, vagy ez szimpla hülyeség?

2019. febr. 12. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van igaza...De amúgy miért nem tiltod le az ilyen nyomorékokat?
2019. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Egyszerűen gyerekkori "haverom", bár iskolai zaklatóm volt kb 7 évig nagyon keményen, miatta is lettem olyan lelki nyomorék amilyen ma vagyok de utána nyolcadiktól kezdve elkezdett normális lenni és egészen 18 éves koráig normális volt, aztán megint visszaesett, csak most random embereket bántalmaz.
2019. febr. 12. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy buta ember, nem kell vele foglalkozni...
2019. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
O. K, már azt hittem mazochista vagy, hogy olvasod. Szerintem válts életmódot az egészséged érdekében, és kövesd ki a fazont. Ha a szemedbe nem is mondja, de rólad is ilyeneket gondol.
2019. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát... ez tényleg durva. Mást nem tudok mondani rá.
2019. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazi alja ember, majd pofánveri az élet és akkor visszavesz a nagy arcából.
2019. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
41%

Szia!


A régi haverod már megváltozott.

Célja lett. Te pedig vele foglalkozol... Ide jöttél, hogy sajnáltasd magad!

Légy oly kedves ès gondolkozz el azon, hogy mi törtènne veled, ha nem másokkal foglalkoznál, hanem célokat tűznél ki!


Az èleted gyökeresen megváltozna és nem szorulnál sajnálatra. Most mi van ha azt mondom, hogy a haver bunkó? Jobb lesz az életed? Legalább elmosolyodsz, hogy egyet értünk?


Vedd észre, hogy ettől neked nem lesz jobb. Biztos, hogy zavar a kövèrsèg, különben nem lennèl ilyen érzékeny rá, hogy a kövèreket megbántják, s azonnal kis egyetèrtő sereget toborzol.


Ébredj fel és kezdj el élni. Vedd észre, hogy ez a leghasznosabb válasz, de nem azért mert èn annyira okos vagyok, hanem magad miatt!


Amint változtatsz, változik az életed is!

2019. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!